• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 936
  • Dünkü Görüntülenme: 618
  • Toplam Görüntülenme: 3654247

ZONSİAD görev dağılımını yaptı…

20 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1.216
ZONSİAD görev dağılımını yaptı…

ZONSİAD’da İşte Yeni Dönem Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği (ZONSİAD) 3.olağan genel kurul sonrasında ilk toplantısını dün gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.
ZONSİAD geçtiğimiz haftalarda 3.olağan genel kurulunu gerçekleştirerek yeni yönetim kurulunu belirlemişti.Salı akşamı da ilk yönetim kurulu toplantısını Genel Başkan Halil İbrahim Ece başkanlığında gerçekleştiren ZONSİAD yönetim kurulu komisyonları,kurulları oluşturarak görev dağılımını da yaptı.

Buna göre ZONSİAD Genel Başkanı Halil İbrahim Ece,ZONSİAD Genel Başkan Vekili Şenol Birol Kabarık oldu.Genel Başkan Yardımcılıklarına Nejdet Tıskaoğlu,Samet Eren,Murat Aktaş,Recep Duran olarak belirlenirken Genel Sekreterliğe Av.Muhammet Keserci ,yönetim kurulu üyeliklerine Cihat Alagöz, Zekeriya Kabuk, Saim Kaptan,Ergün Ece,Ziya Öncan,Orhan Bayraklı,Muhsin Saka,İlhan Yürük,Sadettin Yılmaz ve Ahmet Demir oy birliği ile karar verildi.Denetim kurulu üyelikleri ise olağan genel kurulunda belirlenmişti. Buna göre Denetim Kurulu Başkanı İlker Kömür,Denetim kurulu üyelesi ise Özcan Bozacıoğlu,Bayram Sabmaz,Cemil Yan,Serdar Akkaya ve Erkan Kumser getirilmişti.

ZONSİAD yönetimi 6 komisyon oluşturdu.Buna göre komisyonlar;

1.Üye ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Samet Eren 2.Hukuk İşleri Komisyonu Başkan Av.Muhammet Keserci 3.Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkan Şenol Birol Kabarık 4.Arge-Proje Komisyonu Başkan Murat Aktaş 5.Plan-Bütçe Komisyonu Başkan Recep Duran 6.Tanıtım ve Medya Komisyonu Başkan Volkan Taşkıran olarak görevlendirildi.Komisyonlar bir sonraki toplantıya kadar komisyon üyelerini ve 2018 yılı için projelerini,çalışma faaliyetleri ve programlarını belirleyerek yönetim kuruluna ibraz edilmesi bekleniyor.

Yine yönetim kurulunca 3 kurul oluşturuldu.Buna göre kurullar;

1.Yüksek İstişare Kurulu Başkan Av.Mehmet Keserci 2.Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yunus Emre Topal 3.Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Rukiye Bayraklı olarak belirlendi.Kurullar ise bir sonraki yönetim kurulu toplantısına kadar kurul üyelerini ve çalışma faaliyetlerini,projelerini belirleyerek çalışmalara başlayacaklar.

Ayrıca yönetim kurulu üyeleri önümüzdeki günlerde 2018 yılında yapılacak olan projeleri,hedefleri ve yapılacak olan etkinlikleri belirleyerek çalışmalarına başlayacağını duyurdular.

Toplantı ile ilgili açıklama yapan ZONSİAD Genel Başkanı Halil İbrahim Ece şu ifadelere yer verdi;

“Dün ilk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.Öncelikle derneğimize ,yönetim kurulumuza ve iş adamlarımıza hayırlı olmasını dileriz.Yeni dönemde iyi bir sinerji yakaladık.Yönetim kadromuz da çok değerli insanlarımız mevcut.İnşallah belirleyeceğimiz hedefler doğrultusunda hep birlikte adım adım ilerleyeceğiz.Yönetim kurulumuz,komisyonlarımız ve kurullarımız bu dönem daha etkili ve proje odaklı çalışmayı arzuluyoruz.İnşallah ZONSİAD ailesi olarak önümüzdeki 3 yıl boyunca koymuş olduğumuz hedefler doğrultusunda emin adımlarla yürüyeceğiz.Ben şahsım adına yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarıma,komisyon ve kurul başkanlıklarına seçilen arkadaşlarıma tekrar tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.ZONSİAD 3.dönemimiz hemşehrilerimize,iş adamlarımıza,bölgemize ve ülkemize hayır olmasını diliyor sevgi,saygı ve selamlarımı sunuyorum” dedi. (Haber Merkezi) 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN