• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 852
  • Dünkü Görüntülenme: 742
  • Toplam Görüntülenme: 4472379

Zonmedya Tv’nin Büyük Başarısı Kayıp Torun Aleyna Bulundu (Görüntülü)

8 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1210 defa okundu.
Zonmedya Tv’nin Büyük Başarısı Kayıp Torun Aleyna Bulundu (Görüntülü)

Zonmedya Tv’nin Büyük Başarısı Kayıp Torun Aleyna Bulundu

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali Köyünde İkamet eden Durdu-Rıza Çelik Ailesi Bolu’dan kaybolan torunları Aleyna Çelen için ilk kez Zonmedya kameralarına konuşarak torunlarını aramaya başladılar. İşte o kayıp torun Aleyna Çelen bulundu.

ZONMEDYA TV’NİN BÜYÜK BAŞARISI, YAPILAN HABERLER ÜZERİNE ALEYNA ÇELEN BULUNDU

Türkali Köyündenden olan Bolu Merkez’den kaybolan torunları Aleyna çelen için ilk önce Zonmedya kameralarına konuşarak kayıp torunlarını arayan Babaanne Durdu Çelik ve dedesi Rıza Çelik, ardından Beyza TV’ye çıkarak torunlarını aramaya devam etmişlerdi.  Yapılan yayınları yeni gördüğünü söyleyen Aleyna Çelen hemen polise giderek annesine babasına gitmek istediğini söylemiş, Anne Mevlüdiye Çelik ve Baba Ertan Çelik kızlarını polisten teslim alarak baba evi olan Türkali Köyüne gelerek Aleyna Çelen’i Babaannesi Durdu Çelik ve dedesi Rıza Çelik ile buluşturarak hasret giderdiler. Ailenin evinde sevinç ve mutluluk vardı.  Anne Mevlüdiye Çelik, şöyle konuştu; “ Allah kimseyi evladı ile sınamasın başka bir şey diyemiyorum. Ama çok mutluyum.” Baba Ertan Çelik ise kızının bulunmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Baba Çelik, “ Kızım bulundu çok mutluyuz. Darısı böyle durumda olanlarında tek dileğim evlatlarına kavuşmasıdır. Benim kızım bulundu, herkesin benim gibi durumda olanların evlatlarını bularak mutlu olmasıdır.” dedi. Aleyna Çelenin Babaannesi Durdu Çelik, Allah kimsenin başına vermesin dileğinde bulunarak sözlerine şöyle devam etti,  “  Çok mutluyum.  Allah kimsenin başına vermesin. Çocuklarımıza akıl fikir versin. Bir yere gitmesinler. Çok mutluyum herkesin de evladına kavuşmasını istiyorum. Beyaz Tv’yede gittim, çok kimseler gördüm orada, herkesin evladına kavuşmasını istiyorum. Aleyna Çelenin dedesi Rıza çelik torunlarına kavuştukları için çok mutlu olduğunu söyledi.

ZONMEDYA TV OLARAK ANNE MEVLÜDİYE ÇELİK’E, BABA ERTAN ÇELİK’E, BABAANNE DURDU ÇELİK’E, DEDE RIZA ÇELİK’E GEÇMİŞ OLSUN DİYORUZ. HERKESİN EVLADINA KAVUŞMASINI DİLİYORUZ.

S3090073 S3090074 S3090075 S3090076 S3090077 S3090078 S3090079 S3090080 S3090081

 

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN