• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1114
  • Dünkü Görüntülenme: 588
  • Toplam Görüntülenme: 3770199

Zonguldak’ta yeni eğitim – öğretim yılı başladı

22 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1986 defa okundu.
Zonguldak’ta yeni eğitim – öğretim yılı başladı

Zonguldak’ta yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla Zonguldak ilköğretim okulunda düzenlenen törende saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının açılışı Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, İl Jandarma Komutanı Albay Gönen Süslü, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Milli Eğitim Müdürlüğü yönetici kadrosu, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla Zonguldak İlkokulu’nda düzenlenen törenle yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hep birlikte söylenmesi sonrasında, öğrencilerimiz tarafından şiirler okundu, müzik dinletisi yapıldı. Okul müdürü ile İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’un günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından katılımcılara, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hitap eden Vali Tutulmaz eğitimin devletleri güçlü kıldığını, hedefimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği gibi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmak olduğunu, değerli öğretmenlerimizin elinde, bilgi ve beceriyle donanacak çocuklarımızın ülkemizin geleceğine yön vereceklerini, güvencemiz olacaklarını vurguladı. Vali Mustafa Tutulmaz tarafından Zonguldak İlkokulu’na Okulum Temiz Belgesi de takdim edildikten sonra, okul öncesi ile 1. Sınıflar gezilerek öğrencilerle sohbet edildi, boyama kitabı hediye verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN