• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2162
  • Dünkü Görüntülenme: 330
  • Toplam Görüntülenme: 4359251

ZONGULDAK’TA TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

24 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
475 defa okundu.
ZONGULDAK’TA TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

ZONGULDAK’TA TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

Zonguldak’ta vatandaşlar, yaşanan terör olaylarına karşılık tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.
Çatalağzı beldesindeki Köksal Toptan Parkı’nda buluşan vatandaşlar, burada toplanarak saygı duruşunda bulundu. Ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu teröre tepki yürüyüşü öncesi Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün konuşma yaptı.
Terör olaylarına değinen Adnan Akgün, “Çatalağzı’nda bulunan tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcilerinin organize ettiği, son günlerde ülkemizde var olan tekrar meydana gelmeye başlayan terör olaylarını protesto etmek için burada bulunuyoruz. Bu bağlamda buraya gelen tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz ise yaşanan terör olaylarına tepki gösterdi. 20 yaşındaki evladını ülke için şehit verdiğini ifade eden Yorulmaz, “Burada daha fazla kalabalık beklerdim. Bu çocuklar hepimizin. Bizim askerimiz olmasa, polisimiz olmasa geceyi evimizde rahat nasıl geçireceğiz? Başka bir devletimiz yok. Allah nasip ederse bu hafta içerisinde 81 il derneğimizle karar aldık. Aramızdan 10 başkan seçilecek. Cumhurbaşkanımızla görüşülecek. Bütün şehit aileleri ve gazilerimizi Ankara Sıhhiye’ye dökeceğiz. Ondan sonra halkımızdan da destek bekleyeceğiz” dedi.
Dev Türk Bayrağı ve sloganlar eşliğinde beldedeki şehitler anıtına yürüyen kalabalık, yapılan duaların ardından olaysız şekilde dağıldı.

13 - Kopya

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN