• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1110
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685313

ZONGULDAK’TA ‘PARALEL YAPI’ OPERASYONU

12 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
564 defa okundu.
ZONGULDAK’TA ‘PARALEL YAPI’ OPERASYONU

ZONGULDAK’TA ‘PARALEL YAPI’ OPERASYONU

– ZONGULDAK İŞ ADAMLARI DERNEĞİ VE 3 İŞ YERİNE PARALEL YAPIYA MALİ KAYNAK SAĞLADIKLARI İDDİASIYLA EŞ ZAMANLI BASKIN DÜZENLENDİ

Zonguldak İş Adamları Derneği ve 3 iş yerine, ‘paralel yapı’ya mali kaynak sağladıkları iddiasıyla eş zamanlı baskın düzenlendi.
Zonguldak’ta polis ekipleri, Zonguldak İş Adamları Derneği (ZONİAD) ve derneğe üye olduğu iddia edilen bir tekstil fabrikası, bir mali müşavirlik ve bir oto galerisinde ‘paralel yapı’ya mali kaynak sağlandığı iddiasıyla sabah 09.00’da eş zamanlı olarak baskın yaptı.
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü, Mali Şube ve Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen soruşturmada şimdilik herhangi bir gözaltı olmazken, soruşturmanın gizliliği olduğu belirtildi. Polis evraklar üzerinde soruşturmasını sürdürürken, basın mensuplarına açıklama yapan ZONİAD Başkanı Halit Demir, “Şimdilik herhangi bir açıklama yapamıyoruz. Arkadaşların çalışmaları sürüyor. Dosya üzerinde gizlilik olduğu söylendi. Daha önceki üyelerimizden birinden şikayet varmış. Arkadaşlarımız burada çalışmalarını sürdürüyor. Şimdilik gizlilik kararı var. Gizlilik kararının kalkmasının ardından gerekli açıklamalar yapılacak” dedi.
Polislerin eş zamanlı baskını sürüyor.

11774493_10152992808322304_388772960_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN