• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743345

ZONGULDAK’TA KILIÇDAROĞLU HAZIRLIĞI

4 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
570 defa okundu.
ZONGULDAK’TA KILIÇDAROĞLU HAZIRLIĞI

ZONGULDAK’TA KILIÇDAROĞLU HAZIRLIĞI

– CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU, MADENCİ KENTİNDE AÇILIŞLAR YAPIP HALKLA BULUŞACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak’ta çeşitli açılışlara katılacak. Kılıçdaroğlu, halkla buluşarak seçim bildirgesini anlatacak.
1 Kasım 2015 Genel Seçimleri öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gezilerini Zonguldak’la sürdürecek. Alaplı ilçesinde karşılanacak olan Kılıçdaroğlu, ardından Kdz. Ereğli ilçesi ve Zonguldak ile gezisini sürdürecek. CHP lideri gezisini Devrek, Gökçebey ve Çaycuma ilçesi ile sonlandıracak. İş adamları ve sanayiciler ile toplantılar yapan Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak için sürpriz bir müjdesi olduğu belirtiliyor.
Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak programı öncesi basın toplantısı düzenleyen CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Zonguldak programının detaylarını gazetecilere anlattı. Parti yönetiminin hazır bulunduğu toplantıda konuşan Koltuk, “1 Kasım genel seçimleri nedeniyle Genel Başkanımız Zonguldak’a gelecek. Zonguldak’ta bir gün boyunca çeşitli ilçelerde hemen hemen hepsinde miting havasında ziyaretleri olacaktır. Bu da genel başkanımızın Zonguldak’a ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir. Onun için çok yoğun bir program yaşayacağız. Türkiye’de belki genel başkanımızın ilk defa böyle bir uygulaması var. İl, ilçe örgütlerimizle merkez ilçe başkanımızla hep birlikte böyle bir program yapılmasını istedik. Genel başkanımız bizi kırmadı. Genel başkanımız bir gün boyunca Zonguldak’ta bizle olacaktır. Zonguldak’ta bir otelde sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir saat boyunca toplantı yapılacak. Halkımızdan katılım sağlanacak. Buradaki toplantıda Zonguldak’ın sorunları görüşülecek. Ardından Çaycuma, Gökçebey ve Devrek ilçelerinde de ziyaret ve açılışlar yapılacak” diye konuştu.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN