• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 278
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714659

Zonguldak’ta kaybolan engelli çocuğunu arayan baba yardım istedi

17 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
648 defa okundu.
Zonguldak’ta kaybolan engelli çocuğunu arayan baba yardım istedi

ZONGULDAK’TA KAYBOLAN ENGELLİ ÇOCUĞUNU ARAYAN BABA YARDIM İSTEDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 3 gün önce kaybolan zihinsel engelli oğlunu arayan acılı baba, yetkililerden yardım istedi.

Kdz. Ereğli ilçesi Bağlık Mahallesi’nde yaşayan Cafer (58) ve Havva Karayaz (57) çiftinin 35 yaşındaki zihinsel engelli çocukları Tayfun Karayaz’dan 3 gündür haber alınamıyor. 1991 yılında geçirdiği trafik kazası sonrası beyninde oluşan hasar nedeniyle zihinsel engelli olan Tayfun Karayaz, uzun süredir çalıştığı gözlemeciden Pazartesi günü ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Baba Cafer Karayaz durumu polise bildirerek, oğlunun bulunmasını istedi. Oğlunun gidebileceği her yere bakan, otobüs terminalindeki firmalara oğlunu soran, ancak hiçbir olumlu yanıt alamayan Cafer Karayaz, “Oğlum ne olursun dön. Seni çok özledik. Annen hasta, evde yatıyor. Hepimiz perişan olduk. Gözümüzde uyku yok. Ne olursun dön” diyerek, yetkililerin oğlunu bulmalarını istedi.
Ereğli sahil bandında yer alan gözleme dükkanı işletmecisi Selime Yılmaz da ilçede ‘Müslüm’ adı ile bilinen Tayfun Karayaz’ın yıllardır yanında çalıştığını, kaybolmasına ise çok üzüldüğünü söyledi. İlçedeki otobüs terminalindeki işletmelere ve tüm otellere baktıklarını, Tayfun’u hiçbir yerde bulamadıklarını dile getiren Yılmaz, “Onu rehabilitasyon merkezine gönderdik. Orada biraz kendisini toparlamıştı” dedi.

ZONGULDAK'TA KAYBOLAN ENGELL? ÇOCU?UNU ARAYAN BABA YARDIM ?STED? ZONGULDAK'TA KAYBOLAN ENGELL? ÇOCU?UNU ARAYAN BABA YARDIM ?STED? ZONGULDAK'TA KAYBOLAN ENGELL? ÇOCU?UNU ARAYAN BABA YARDIM ?STED? ZONGULDAK'TA KAYBOLAN ENGELL? ÇOCU?UNU ARAYAN BABA YARDIM ?STED?

16 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN