• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1080
  • Dünkü Görüntülenme: 588
  • Toplam Görüntülenme: 3770165

Zonguldak’ta ilaçlama çalışmaları tamamlanarak Cuma Namazı kılınacak alanlar açıkladı

29 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4061 defa okundu.
Zonguldak’ta ilaçlama çalışmaları tamamlanarak Cuma Namazı kılınacak alanlar açıkladı

Zonguldak Belediyesi, belirlenen alanlarda kılınacak cuma namazı için dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.

Koronavirüs salgınından en fazla etkilenen şehirlerden olan maden kenti Zonguldak’ta, KOVID-19 virüsü kapsamında yer alan önlemler dahilinde kılınacak Cuma namazı, Cami de değil, yetkililerce belirlenen alanlarda kılınacak.

Zonguldak’ta cuma namazı kılınacak yerler

Cuma namazı kılınabilecek yerler ise şöyle açıklandı:”Liman alanı, Anadolu Erkek İmam Hatip Lisesi bahçesi, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız A.İ.H.L. bahçesi, Karaelmas İlkokulu bahçesi, Şehit Gökhan Esen İmam Hatip Lisesi bahçesi, Ontemmuz Mahallesi Bilal Habeşi cami avlusu, Inağzı Köksal Toptan İlköğretim Okulu bahçesi, Dilaver Mahallesi stat üstü otopark alanı, Asma İlkokulu bahçesi, Üniversite konukevi önü meydanı, Merkez Baştarla Mahallesi Rat-Site Cami avlusu.

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, 14 il ile Zonguldak’ı kapsayacak şekilde 29 Mayıs saat 24.00 ile 31 Mayıs saat 24.00 arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulacak.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN