• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 256
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411667

ZONGULDAK’TA 10 KASIM TÖRENİ

10 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
413 defa okundu.
ZONGULDAK’TA 10 KASIM TÖRENİ

ZONGULDAK’TA 10 KASIM TÖRENİ

Zonguldak’ta, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77. yıldönümü kapsamında Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi.
Törene, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Haluk Selvi, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, çok sayıda siyasi parti üyesi ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Tüm yurtta olduğu gibi saat 09.00’da Atatürk anıtına Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Haluk Selvi ve Belediye Başkanı Muharrem Akdemir tarafından çelenk sunuldu. İki dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Atatürk anıtındaki tören sona erdi.

HAYAT DURDU
Saat 9.05’te tüm yurtta olduğu gibi Zonguldak’ta da hayat durdu. Sirenler eşliğinde gerçekleştirilen 2 dakikalık saygı duruşu sırasında gencinden yaşlısına tüm vatandaşlar ellerindeki işleri bırakıp saygı duruşunda bulundu. Birçok esnaf kapısının önünde saygı duruşunu gerçekleştirirken, otomobillerden inen sürücüler de saygı duruşunda bulundu.

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK EBEDİYETE İNTİKALİNİN 77. YILINDA TÖRENLERLE ANILDI. (SERTAÇ ÖZDEMİR - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK EBEDİYETE İNTİKALİNİN 77. YILINDA TÖRENLERLE ANILDI.

SAYGI DURUŞU ESNASINDA ÇALIŞANLAR İŞLERİNİ BIRAKARAK SAYGI DURUŞUNDA BULUNDU. (SERTAÇ ÖZDEMİR - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

SAYGI DURUŞU ESNASINDA ÇALIŞANLAR İŞLERİNİ BIRAKARAK SAYGI DURUŞUNDA BULUNDU.

 

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN