• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491199

Zonguldakspor’un bayan taraftarlarına sesleniyoruz!

27 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
174

Zonguldakspor içinde bulunduğumuz günlerde bir hayli zorluk çekerken ve kombine satmakta da zorlanırken, Kayserispor’a gönül veren bayan taraftarlar basılan 10 bin adet kombineden yaklaşık 50 kombine aldı ve bu satın alınan kombinelerinde artacağı belirtildi.

İşçi Milli Takımı Zonguldakspor son günlerde maddi anlamda sıkıntı içerisinde kombine satmakla uğraşırken, bir yandan da transfer yasağında olurken ayrıca kulübüm son zamanlarda bir işadamına satılacağı iddiaları yer yerinden oynadı.

Takıma bu zamana kadar hiçbir kurum, siyasi ve bürokrat destek olmayışı ve takımı gözden çıkarması taraftarlar tarafından hor görülmeye ve tartışılmaya başlandı. 5 Milletvekili olan Zonguldak’ın hiçbir siyasi vekili takıma destek çıkmazken, taraftarlarda takımdan soğumaya başladı.

KAYSERİSPOR’A HELAL OLSUN

İç Anadolu Bölgesinde kalan Kayseri ilinin takımı olan Kayserispor bu yıl tam 10 bin adet kombine bastırdı. Bu kombinelerden yaklaşık 50 adet satın alan MHP Kayseri Kadın Kolları Başkanlığı takıma sahip çıkmasıyla kombinelerini alarak, bununla birlikte takıma sahip çıkacaklarını sosyal medyadan paylaşarak, tüm taraftarlara ve Kayserispor’a gönül verenlere açıkladı.

ZONGULDAKSPOR’UN BAYAN TARAFLARINA AÇIK ÇAĞRI!.

Kayserispor’un bastırdığı 10 adet kombineden yaklaşık 50 adet alan Kayseri MHP Kadın Kolları Başkanlığının ardından Zonguldak’ta Zonguldakspor’a destek vermek amacıyla tüm bayan taraftarlara çağrıda bulunuyoruz. İşçi Milli Takımı olan Zonguldakspor’a destek olmak isteyen tüm bayan taraftarlarını Zonguldakspor’un kombinelerini satın alarak takıma sahip çıkmaya bekliyoruz. (SPOR SERVİSİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN