• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 722
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712907

ZONGULDAKLILAR BURSA’DA ‘SEVGİ ÇEMBERİ’ OLUŞTURDU

27 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
514 defa okundu.
ZONGULDAKLILAR BURSA’DA ‘SEVGİ ÇEMBERİ’ OLUŞTURDU

BİRLEŞTİRME YENİ

ZONGULDAKLILAR BURSA’DA ‘SEVGİ ÇEMBERİ’ OLUŞTURDU

Bursa Zonguldaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 3. Geleneksel Kuruluş Gecesi düzenledi. Gecede tüm katılımcılar el ele tutuşarak ‘Sevgi Çemberi’ oluşturdu.

Alyans Düğün salonunda saat 18.30’da başlayan ve yoğun katılımın yaşandığı gecede Zonguldaklıların buluşup kaynaşması amaçlandı. Bursa Zonguldaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Kavşur’un konuşmasıyla başlayan geceye Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Zonguldak Platformu Sözcüsü Osman Sav, İstanbul Pendik Devrekliler Derneği Başkanı Ziya Öncan’ın yanı sıra Bursa’daki misafirler ve çok sayıda Zonguldaklı katıldı.
Başkan Kavşur, yaptığı konuşmada birliktelikten bahsederek ‘Sevgi çemberi oluşturulmasının önemini vurguladı. Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Zonguldak Platformu Sözcüsü Osman Sav da konuşmasında, Bursa Zonguldaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin birliktelik adına 2 senedir örnek faaliyetler yaptığını belirterek, “Biz de Zonguldak Platformu olarak daha fazla hemşerimizi kaybetmemek için daha çok iş-aş getirecek projeler üretmeye çalışıyoruz. Umarız bu birliktelikler bozulmaz” dedi. Gecede konuşmaların ardından hediye çekilişi ve eğlence düzenlendi.

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN