• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 514
  • Dünkü Görüntülenme: 776
  • Toplam Görüntülenme: 4405737

Zonguldaklı gurbetçi ailenin aracı dinlenme tesisinde soyuldu!

23 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
34 defa okundu.
Zonguldaklı gurbetçi ailenin aracı dinlenme tesisinde soyuldu!

Almanya’nın Herne şehrinde yaşayan gurbetçi Zonguldaklı Selami Aksu ve eşi, senelik izinlerini geçirmek üzere geldikleri Tükiye’yede bir dinlenme tesisinde soyuldular.

Türkiye’de karşılaştıkları talihsiz gasp olayını anlatan Aksu, “Almanya’dan çıktıktan sonra Balkan ülkelerini gezerek Kapıkule’den ülkeye giriş yaptık. TEM otoyolu üzerinde bulunan Dinlenme tesisinde dinlenmek için aracımı park ettim. Eşimle ben aracın içinde ön koltukta uyumuşuz. Saat 04:00 civarı eşim, birilerinin aracın etrafında dolandıklarını söyledi. Yaklaşık 15 dakika sonra aracın sol arka camını kırarak arka koltuktaki çantayı aldılar, peşlerinden koştum ancak yetişemedim. Tesis personelinden 155’i aramasını istedim ve gaspçıların peşinden araç ile gitmeye devam ettim. Yaklaşık 3,5 km sonra otobanda sol arka lastiğin patladığını gördüm. Saat 06:30’dan sonra jandarma ekipleri olay yerine geldiler ” dedi

Ekiplerin yaptığı incelemeler neticesinde gasp olayını gerçekleştirilen kişiler tespit edildi.

Anavatanları Türkiye’de, böyle bir olayı yaşadıkları için derin üzüntü duyduğunu ifade eden Aksu, TEM otoyolu üzerinde denetim ve kontrollerin sıklaştırılması gerektiğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN