• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 288
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680739

Zonguldak’ın gururu oldu

29 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
600 defa okundu.
Zonguldak’ın gururu oldu

12 YAŞINDAKİ SUDENAZ ŞAMPİYON OLDU

– ZONGULDAK’IN GURURU SUDENAZ

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü’nün 12 yaş bayan takımı oyuncularından Sudenaz Döner 25-28 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul Tenis Eğitim Spor Kulübünde yapılan Türkiye Tenis Federasyonu 12 Yaş Tenis Turnuvasını birincilikle tamamlayarak şampiyonluk kupasını kazandı.

Bayanlar kategorisinde çeşitli illerden toplam 40 tenisçinin katıldığı turnuvaya 1 numaralı seri başı olarak katılan Sudenaz oynadığı tüm maçları rakiplerine set vermeden kazandı.
Sudenaz Döner, Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü formasıyla çıktığı maçlarda Ordu Tenis İhtisas Kulübünden E. Başköy’ü 6/1 ve 6/0, İstanbul Enka Spor Kulübünden E. Çöğendez’i 6/2 ve 7/6, Bakırköy Spor Kulübünden M. Albayrak’ı 6/1 ve 6/0 yenerek en yüksek puanlı oyuncuların oluşturduğu 1 nolu gurubun A serisini birincilikle tamamladı. B serisinin birincisi olan İstanbul Enka Spor kulübü oyuncusu L. N. Elmas ile finalde karşı karşıya gelen Sudenaz final maçını da 6/1 ve 6/2 kazanarak şampiyonluk kupasını Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübüne getirdi.
KULÜP BAŞKANI ÇETİN ÖZÇEP OYUNCUSUNUN BAŞARISINI KUTLADI
Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü’nün Başkanı Çetin Özçep şampiyonluk kupasını kazanan oyuncusu Sudenaz Döner’i kutladı. Başkan Özçep, Sudenaz Döner’in bu başarısının titiz bir çalışmanın eseri olduğunu, Sudenaz’ın geçtiğimiz iki yıldan beri gelen başarılı grafiğinin devam ettiğini ifade ederek bu başarıda emeği geçen antrenörlerine ve ailesine de teşekkürlerini iletti.
Kulüp Başkanı Çetin Özçep 64 yıllık parlak bir tarihe sahip olan kulüplerinin bu çizgisini devam ettirdiğini, 2015 yılı başında yeni açtıkları üçü olimpik 5 branşta da liglere ve şampiyonalara katılarak Zonguldak şehrini en iyi şekilde temsil ettiklerini ve ülke sporuna da katkı yapmaya devam ettiklerini bildirdi. Başkan Özçep faaliyet gösterdikleri tesislerini sürekli yenilediklerini, çağdaş standartlarda tuttuklarını ve bu hizmetlerini sürdürmelerinde kendilerine her konuda yardımcı olan Zonguldak Valiliği’ne, Spor Genel Müdürlüğüne, Zonguldak Belediye Başkanlığına ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğüne de teşekkürlerini iletti.

654311

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN