• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 230
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714611

ZONGULDAK’A TAM DONANIMLI UMKE ARACI

19 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
574 defa okundu.
ZONGULDAK’A TAM DONANIMLI UMKE ARACI

BİRLEŞTİRME YENİZONGULDAK?A TAM DONANIMLI UMKE ARACI ZONGULDAK?A TAM DONANIMLI UMKE ARACI ZONGULDAK?A TAM DONANIMLI UMKE ARACI

ZONGULDAK’A TAM DONANIMLI UMKE ARACI

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Tekirdağ’da düzenlenen törende Zonguldak’a da tam donanımlı UMKE aracı tahsis edildi.

Tekirdağ’da gerçekleştirilen törenin ardından 10 il arasında yer alan Zonguldak’ın yeni UMKE aracı törenle teslim alındı. İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin ise emeği geçenlere teşekkür etti.
Zonguldak Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yeni gelen araçla birlikte 2 adet UMKE aracı olduğunu ifade eden Cin, şöyle dedi:
“İlimiz coğrafi açıdan engebeli bir araziye sahip olması nedeniyle kış aylarında yoğun kar yağışı görülmektedir. Zorlu kış şartlarında ve yoğun kar yağışı görülen bölgelerde bulunan hastalarımıza acil sağlık hizmetlerini daha hızlı ulaştırabilmek için Sağlık bakanlığımızca bu yıl 10 ilimize tam donanımlı UMKE aracı tahsis edilmiş olup ilimize de 1 adet UMKE aracı gönderilmiştir. Zonguldak Sağlık Müdürlüğü bünyesinde yeni gelen araçla birlikte 2 adet UMKE aracımız olmuştur. 2015 yılı içerisinde 112 ve UMKE personelimizle birlikte 7 gün 24 saat esasına göre daha aktif bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. UMKE aracının tahsisinde emeği geçen sayın valimiz, ilimiz milletvekilleri ve sağlık bakanlığımıza teşekkür ederim.”

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN