• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 572
  • Dünkü Görüntülenme: 880
  • Toplam Görüntülenme: 4080783

ZONGULDAK ÜZÜLMEZ KÜLTÜR VADİSİ PROJESİNİN TANITIMI YAPILDI.

24 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7820 defa okundu.
ZONGULDAK ÜZÜLMEZ KÜLTÜR VADİSİ PROJESİNİN TANITIMI YAPILDI.

Üzülmez Kültür Vadisi projesinin tanıtımı , Vali Mustafa Tutulmaz, Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve il protokolünün katılımıyla yapıldı.

Proje mimarının tanıtım sunumunun ardından İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz açılış konuşmasını yaptı. Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın konuşması sonrasında katılımcılara hitap eden Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen ; Zonguldak’ın mimari özelliğinin çok iyi bilinmesi gerektiğini vurgulayarak emeği geçenlere teşekkür etti, yer altındaki ve yer üstündeki değerlerimizi bundan sonra gün yüzüne çıkaracağız dedi.

Vali Mustafa Tutulmaz da Üzülmez Kültür Vadisi Projesinin tanıtımında yaptığı konuşmada, Zonguldak adına güzel bir başlangıca adım atıldığını belirterek, “İlimizin adı ile özdeşleşmiş değerlerimiz var, kültürel ve endüstriyel miraslarımız var, bunları önceleyerek Zonguldak’ı turizmde ön plana çıkarmalıyız.” dedi. Proje ile yakından ilgilenen ve çaba sarf eden Valilerimiz ile tüm emeği geçenlere teşekkürlerini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN