• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 888
  • Dünkü Görüntülenme: 1808
  • Toplam Görüntülenme: 3962233

Zonguldak Türkali köyünde mutasyonlu virüs alarmı!

1 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
127 defa okundu.
Zonguldak Türkali köyünde mutasyonlu virüs alarmı!

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali Köyü Önköy mahallesinde, geçtiğimiz ay tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden N. T.’nin ailesine 8 gün önce taziye ziyaretine gelen G.T. isimli kadını Türkali köyüne getiren şöförün, koronavirüs sendromu göstermesi nedeniyle yapılan test sonucunun mutasyonlu virüs çıkması sağlık ekiplerini alarma geçirdi.

Zonguldak Türkali köyünde mutasyonlu virüs alarmı!

Zonguldak İnağzı’ndan 8 gün önce bu şöförün kullandığı araçla Türkali köyünde Toplutepe ailesini ziyaret eden G.T.’nin test yaptırdığı ve test sonucunun en geç yarın belli olacağı bildirildi.

G.T.’nin 8 gün önce Türkali köyünde Toplutepe ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdiğini yetkililere söylemesi üzerine bugün Türkali köyüne gelen sağlık ekipleri, Toplutepe ailesinden 6 kişi, o gün taziye ziyaretinde bulunan diğer aile yakınlarından 9 kişi olmak üzere toplamda 15 kişiye koronavirüs testi yapıldı. 15 kişi test sonuçları belli olana kadar tecrit altına alındı.

Haber merkezimizin aile yakınlarından aldığı bilgilere göre,”8 gün önce taziye için Türkali köyüne G.T’yi getiren şöför, dışarıda bekledi ve hiç eve girmedi. Bu şöförün Türkali’den İnağzı’na geri döndükten sonra başka bir adresi daha ziyaret ettiği, vürüsü muhtemelen buradan almış olabileceği tahmin ediliyor. 8 gün önce gerçekleşen bu ziyarete rağmen ailenin hiç birinde şu ana kadar bir rahatsızlık yada sendrom belirtileri olmadığı bildirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN