• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 898
  • Dünkü Görüntülenme: 1606
  • Toplam Görüntülenme: 3799359

Zonguldak Türkali Köyünde KOVID-19 vaka sayıları artış gösterdi.

21 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
32 defa okundu.
Zonguldak Türkali Köyünde KOVID-19 vaka sayıları artış gösterdi.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyünde, ikinci dalga koronavirüs salgınının başlamasıyla vaka sayılarında artış görülmeye başladı.

İkinci dalga koronavirüs salgınının sert yüzünü gösterdiği bu günlerde yetkililerden aldığımız bilgilere göre, Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyünde koronavirüs enfeksiyonuna yakalanan 20 kişiden 19’unun evlerinde tecrit altına alındığı bildirilirken, Türkali Köyü vatandaşlarından H.A.’nın hastanedeki tedavisine devam edildiği, genel sağlık durumunun ise iyi olduğu bildirildi.

Türkali’ye yakın komşu köylerimizden Göbü köyünde ise, 1 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve evinde tedavisinin devam ettiği bildirilirken, 6 kişinin yakın temaslı olarak yine evlerinde tecrit altında oldukları bildirildi.

Zonguldak’ta vaka sayılarındaki artış alarm vermeye başladı.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun, Zonguldak genelindeki hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde yüzde yüzlük doluluk oranına ulaşıldığını ve hastanelerin yoğun bakım ünitelerinin yoğun bir dönemden geçtiğini söyledi.
Başhekim Tosun, ‘Son zamanlarda bölgemizde çok büyük bir artış var. İnsanların eskisinden daha fazla dikkat etmesi gerekiyor’ ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN