• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 514
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043831

Zonguldak Türkali Köyünde Korona Tanısıyla Hastaneye Kaldırılan Uğur Engin Taburcu Oldu

18 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2820 defa okundu.
Zonguldak Türkali Köyünde Korona Tanısıyla Hastaneye Kaldırılan Uğur Engin Taburcu Oldu

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyünde koronavirüs enfeksiyonu tanısıyla 6 gün önce Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırılan Uğur Engin taburcu edildi.

Türkali Köyünün saygın ve sevilen gençlerinden olan 1989 doğumlu 31 yaşındaki Uğur Engin’in koronavirüs şüphesiyle Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırıldığının duyulması, kendisini tanıyan arkadaş, dost, akraba ve Türkali Köyü vatandaşları arasında büyük üzüntüye neden olmuştu.

Hastanede kaldığı sürece tüm vatandaşlarımızın üzerinden duasını eksik etmediği Uğur Engin’in bugün taburcu edildiği haberi büyük sevinç yaşattı.

Tadavi altına alındığı Çaycuma Devlet Hastanesinden bir paylaşım yaparak, iyi olduğunu ve yapılan test sonuçlarının negatif çıktığını paylaşan Engin, arayan ve dualarını eksik etmeyen herkese teşekkür ederek, yine güzel kalbini ve adamlığını göstermiş oldu.

Bugün, sabah saatlerinde tedavi gördüğü Çaycuma Devlet Hastanesinden taburcu olarak Türkali köyündeki evlerine dönen Uğur Engin, Cihan Çöl’e sağlık durumunun çok iyi olduğunu söyleyerek, 2 hafta tedbir amaçlı evde izalasyon altında kalacağını ifade etti.

Sözlerine devam eden Uğur Engin,  ” bu zorlu süreçte mümkün olduğunca vatandaşlarımızın evde kalmalarını ve alınan önlemlere uymalarını rica etti.

REKLAM ALANI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN