• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 6696
  • Dünkü Görüntülenme: 950
  • Toplam Görüntülenme: 4342519

Zonguldak Türkali Köyünde Gülten Yavuz ablamızı kaybettik.

21 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
106 defa okundu.
Zonguldak Türkali Köyünde Gülten Yavuz ablamızı kaybettik.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali Köyü Yukarı Dere Mahallesi sakinlerinden 28.07.1959 Filyos Beldesi Abacık mahallesi doğumlu, Hasan Yavuz’un eşi, Ceyhun, Selahattin ve Necla’nın anneleri Gülten Yavuz hayatını kaybetti.

Haber merkezimizin aile kaynaklarından aldığı bilgilere göre, 3 aydır kolon kanseri ile mücadele eden, Türkali Köyü Yukarıdere mahallesinin sevilen ablası Gülten Yavuz, dün akşam evinde fenalaşarak Çaycuma Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada yapılan ilk müdahelenin ardından Özel Ereğli Anadolu Hastanesine sevk edilen Gülten Yavuz, bu sabah 07.30 sıralarında mücadele verdiği kolan kanserine yenik düşerek, 62 yaşında hayatını kaybetti.

Özel Ereğli Anadolu Hastanesi’nden yakınları tarafından alınarak, cenaze taşıma aracı ile öğle saatlerinde Türkali köyü Yukarı Dere mahallesine getirilen Gülten Yavuz, yıkandıktan sonra bir süre evine getirildi ve ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından, Yukarı Dere Mahallesi Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi.

Zonmedya olarak Gülten Yavuz ablamıza Allah’tan rahmet yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN