• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 770
  • Dünkü Görüntülenme: 854
  • Toplam Görüntülenme: 3881383

Zonguldak Türkali Köyünde beklenen kar yağışı etkili oldu

18 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
188 defa okundu.
Zonguldak Türkali Köyünde beklenen kar yağışı etkili oldu

Bir süredir Zonguldak ve çevre bölgelerinde etkili olan kar yağışı dün akşam saatlerinde Türkali köyünde sulu kar olarak başladı ve ilerleyen saatlerde etkisini göstererek, kart postallık görüntüler oluşturdu.

Zonguldak Türkali köyü

Güne kar yağışı ile uyanan Türkali köyünde, kar yağışı en çok çocukları sevindirdi. Sokağa çıkma yasağının sona ermesini de fırsat bilen çocuklar, kar yağışının beyaza bürüdüğü Türkali köyü sokaklarda ve evlerinin önünde karın tadını doyasıya yaşadılar. Yetişkinlerde küçüklerden aşağı kalmadı.

Zonguldak Türkali köyü

Kar yağışının 10-15 santimetreyi bulduğu Türkali köyünde, evlerinin önüne inen çocuklar arkadaşları ile kar topu oynadılar, kardan adam yapan çocuklar karla buluşmanın keyfini yaşadılar.

Türkali köyünde sabahın ilk saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle yol açma ve küreme ekipleri çalışmalarına gün boyunca devam etti.. Aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle Filyos-Zonguldak arasında hizmet veren kara taşımacılığında bir aksaklık yaşanmadığı yolların açık olduğu bildirildi.

Yetkililer, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle araç sürücülerini dikkatli olmaları konusunda uyarırken, zorunlu olmadığı sürece evde kalmaları yönünde uyarılarda bulunuyor.

HABER FOTOĞRAFLARI

Zonguldak Türkali köyü

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN