• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1412
  • Dünkü Görüntülenme: 984
  • Toplam Görüntülenme: 3730775

Zonguldak Türkali Köyü vatandaşı olup İnağzı’nda oturan Veli Aykan koronavirüse yakalandı.

9 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2.791
Zonguldak Türkali Köyü vatandaşı olup İnağzı’nda oturan Veli Aykan koronavirüse yakalandı.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyü Başköy mahallesi 1972 doğumlu olup Zonguldak İnağzı’nda yaşayan Veli Aykan koronavirüse yakalandı.

Pazartesi günü gribe benzer bir rahatsızlıkla birlikte halsizlik ve sırt ağrıları hissettiği için sağlık ocağına gittiğini söyleyen Veli Aykan, durumundan şühhenilmesi üzerine Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildiğini ve burada yapılan test sonucunun pozitif çıktığının kendisine önce telefonla daha sonrada evine gelen polisler ve sağlık ekiplerince bildirildiğini ve kullanması için ilaç bırakıldığını ifade etti.

Veli Aykan, durumunun iyi olduğunu ve evinde karantina sürecine başladığını söyleyerek, kendisine verilen ilaçları kullanmaya başladığını ve sağlık durumunda bir değişiklik olması halinde hastaneye gidebileceğini Cihan Çöl’e paylaştı.

Aykan, “Kendimi çok iyi korumama rağmen bu virüsü nereden kaptığımı bilmiyorum” sözlerine yer vererek, “Allah’ın izni ve sevenlerimizin dualarıyla koronavirisü yeneceğime inanıyorum.” dedi ve vatandaşları koronavirüse karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Zonmedya olarak Veli Aykan’a geçmiş olsun dileklerimizi sunar, kısa sürede  sağlığına kavuşmasını dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN