• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 28
  • Dünkü Görüntülenme: 138
  • Toplam Görüntülenme: 3497467

ZONGULDAK SGK’DAN SANKO EREĞLİ ÇİMENTO FABRİKASINA ZİYARET

17 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
336
ZONGULDAK SGK’DAN SANKO EREĞLİ ÇİMENTO FABRİKASINA ZİYARET

ZONGULDAK SGK’DAN SANKO EREĞLİ ÇİMENTO FABRİKASINA ZİYARET

SGK Zonguldak İl Müdürü Çiğdem Acar ve beraberindekiler, çimento fabrikasını ziyaret etti.
Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Çiğdem Acar, Zonguldak Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür V. İsmail Çetin, Kdz. Ereğli Sosyal Güvenlik Merkez Müdür V. Yusuf Gündoğdu ve Haluk İsmailoğlu ile birlikte Sanko Holding- Ereğli Çimento Fabrikası Tesis Müdürü Yalçın Çölüoğlu’nu ziyaret ettiler.
Ziyarette İl Müdürü Acar “ Yalçın bey ilk göreve geldiklerinde bizleri ziyaret etmişlerdi, bizde hem kendilerine iadeyi ziyarette bulunmak, hem de ikili ilişkileri geliştirmek amacıyla ziyarete geldik. Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü olarak İlimizde faaliyet gösteren İşverenlerimizi ziyaret etmeye başladık” dedi.
Ziyaretlerin diğer ilçelerde de devam edeceğini belirten İl Müdürü Acar, tesisi de gezdi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Konuşmasının devamında İl Müdürü Acar “Ülke genelinde birçok alan da faaliyet gösteren firmaların İlimizde yatırım yapmaları, İlimize büyük değer katmaktadır. Yalçın bey daha önce Sanko Holdinge bağlı Bartın Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. de görevliydi. Bartın da göstermiş olduğu başarıyı bizim İlimizde de göstereceğine inanıyoruz” dedi.

SGK İL MÜDÜRÜ ÇİĞDEM ACAR, SANKO'YU ZİYARET ETTİ (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

SGK İL MÜDÜRÜ ÇİĞDEM ACAR, SANKO’YU ZİYARET ETTİ 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN