• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 980
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677611

Zonguldak Kilimli belediye başkanı Kamil Altun sahil yolu ile ilgili basın açıklaması yayınladı

13 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
780 defa okundu.
Zonguldak Kilimli belediye başkanı Kamil Altun  sahil yolu ile ilgili  basın açıklaması yayınladı

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan ve 30 dakikalık yolu 5 dakikaya düşürecek Kilimli Sahil Yolu, şiddetli yağışla gelen dalgalar nedeniyle büyük zarar gördü.

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, tartışmalara neden olan Kilimli Sahil Yolu ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

KAMUOYUNA AÇIKLAMA :

Önceki gün ilimizde yaşanan doğal afet sayılabilecek bir durumdan nemalanmak isteyen bir grubun Zonguldak’ımıza Kilimli’mize büyük katkı sunacak sahil yolumuzun maalesef hiç haketmediği şekilde karalanmak istendiğine şahit olmaktayız.

Nasıl 15 Temmuz’da darbe girişimi olduğunda sevinen,İlimize her yapılan güzel hizmette üzülen,yaşanan olumsuz durumda sevinç yaşayan bu güruha sesleniyor ve onlara tekrar üzülecekleri bir haber vermek istiyorum!Bu aynı zamanda gerçek vatan,millet,Zonguldak Kilimli sevdalılarına da mutlu olacakları bir haberdir!

Evet görüntülere ilk bakıldığında kötü bir manzara ile karşılaşılsa da daha tam anlamıyla TAMAMLANMAMIŞ tahkimatta kısmi bir zarar ve kaldırım betonlarında hasar vardır.Ancak kesinlikle Bsk olarak tabir ettiğimiz araçlarımızın kullanacağı asfalt yolumuzda herhangi bir zarar yoktur.Yüklenici firma gerekli çalışmaları başlatmıştır ve devam edecektir.Şu unutulmamalıdır ki asla vatandaşın bir lirası heba edilmemiştir. Şayet böyle bir durum söz konusu olursa bu zarar yüklenici firma tarafından misli ile karşılanacaktır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız ülkemizde ve ilimiz tarihinde benzeri görülmemiş projelerde olduğu gibi sahil yolumuzda da ilçemizin kaderini değiştirecek, yayaların ve sürücülerin en rahat, en güvenilir şekilde kullanabileceği bu projemizi de tamamlayacaktır.

Şu asla unutulmamalıdır ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde çok güçlüdür.İlimizin ve ilçemizin dönüm noktası olacak bu proje,en kaliteli şekilde bitirilip vatandaşımızın hizmetine açılacaktır.

Şunu da belirteyim ki olumlu eleştirilerin hepsi gereken şekilde dikkatimize alınmıştır.

İlçemizde yapılan çalışmalara,kaderini değiştirdiğimiz projelere gölge düşürmek isteyenlere; siz rahatsız oldukça bizim kararlığımız, inancımız, inadımız daha da artmaktadır!

Kilimli’de ve Zonguldak’ta ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAKTIR!!

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN