• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1082
  • Dünkü Görüntülenme: 588
  • Toplam Görüntülenme: 3770167

Zonguldak Havalimanı iyileştirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

20 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3404 defa okundu.
Zonguldak Havalimanı iyileştirme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Uzun zamandır İl Özel İdare ve AYGM (Altyapı Gen.Müd.) nezdinde yürütülen Zonguldak’ın Çaycuma İlçesine bağlı Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havalimanı’nın iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Zonguldak Havalimanı Yön.Kur.Bşk.Yrd. Recep Kahya, Sosyal Medya Facebook hesabından bir duyuru yayınlayarak Pist uzatma çalışmalarının tamamlandığını, mevcut Pistin 1 Ekim 2020 tarihinden itibaren genişletme çalışmalarının başlayacağını, 30 metre genişliğindeki pistin 45 metreye çıkarılacağını duyurdu.

Zonguldak Havalimanı Yön.Kur.Bşk.Yrd. Recep Kahya

Ayrıca, Havalimanı Terminali içinde düzenlemeler yapılarak, yolcu gidiş ve geliş salonlarının büyültüleceğini duyuran Kahya, gelecek yıldan itibaren yolculara daha iyi ve kaliteli hizmet vermek istediklerini ifade etti.

Zonguldak Havalimanı Yön.Kur.Bşk.Yrd. Recep Kahya, Havalimanın da yapılacak iyileştirme çalışmalarının tamamlanması için 1 Ekim 2020 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında kapalı olacağını duyuruldu.

Bütün bu düzenlemeleri yapabilmek ve gelecek yıldan itibaren daha kaliteli hizmet vermek için bu sürenin gerekli olduğu söyleyen Recep Kahya, hedeflerinin 12 ay kesintisiz hizmet vermek olduğunu ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN