• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 274
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680725

ZONGULDAK EMNİYETİNDEN HUZUR OPERASYONU

27 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
498 defa okundu.
ZONGULDAK EMNİYETİNDEN HUZUR OPERASYONU

ZONGULDAK EMNİYETİNDEN HUZUR OPERASYONU

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından kent merkezinde bulunan metruk binalar ve şüpheli kişiler üzerinde huzur operasyonu uygulaması yaptı.
Son zamanlarda artan terör olayları sebebiyle Zonguldak’ta tedbirleri en üst seviyede tutan Zonguldak Emniyeti kent merkezinde düzenlediği huzur operasyonuyla metruk binalar ve şüpheli kişiler üzerinde uygulama gerçekleştirdi.
Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi, Çocuk Şubesi ve Asayiş şubelerinin katılımıyla gerçekleştirilen huzur operasyonunda kent merkezindeki ara sokaklar, metruk binalar ve şüpheli kişiler üzerinde uygulama yapıldı. İlk olarak Soğuksu Polis Merkezi’nde toplanan yaklaşık 50 polis 3 grup halinde kent merkezinde 1 saat süren bir uygulama yaptı. Yapılan çalışmada ekipler şüphelendikleri 60 kişiyi kontrol ederken, 5 araçta da arama gerçekleştirdi. Operasyon sonucunda yağma suçundan 3 yıl cezası olan ve hırsızlıktan 1 yıl hapis cezası olan 2 şüpheli gözaltına alınırken bir asker firarisi de yetkilere teslim edildi.

15 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN