• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 288
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680739

ZONDEF BAŞKANLARI VE YÖNETİMİ ZONGULDAK İÇİN ÇALIŞIYOR

9 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
550 defa okundu.
ZONDEF BAŞKANLARI VE YÖNETİMİ ZONGULDAK İÇİN ÇALIŞIYOR

ZONDEF BAŞKANLARI VE YÖNETİMİ ZONGULDAK İÇİN ÇALIŞIYOR

Zonguldak Dernekleri Federasyonu olarak Başkanlar Kurulu ve Yönetim Kurulu toplantısı büyük bir katılımla Esenyurt Sofular Köyü Derneğinde yapıldı.
Federasyon tarafından kurulan komisyonların tanıtılması, yapılacak projelerin konuşulduğu ve Zonguldak için yapılacak çalışmaların masaya yatırıldığı verimli bir toplantı gerçekleşti. Sofular Köyü Derneği Başkanı Şenol Ersoy’un açılış konuşmasından sonra Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Gurbet Altay’ın Federasyon faaliyetlerini, hedeflerinin tanıtmasının ardından kurulan komisyonlar tanıtıldı.
Eğitim, Kültür ve Kadınlar komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Raziye Karakök yapacakları eğitim çalışmalarını ve Zonguldaklı kadınların daha aktif sosyal faaliyetlere katılımlarını konusunda projelerini anlattı. Gençlik ve Spor Komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Şevki Yılmaz gençlerle ilgili yapacakları çalışmaları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor İl Müdürlüğüyle yapılan çalışmaları ve çok yakın zamanda yapacakları futbol turnuvası çalışmalarından bahsetti.
Hukuk Komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Av. Şenol Cinköse avukatlardan oluşan komisyon üyelerini tanıtmasının ardından Zonguldaklı üyelerimize hukuksal olarak bir telefon kadar yakın olduklarını anlattıktan sonra yapılacak diğer projelerini ve yapılacak konferans, seminerden bahsetti.
Sosyal Etkinlikler komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Zekai Bacak Zonguldaklı hemşehrilerin hastanelerdeki desteklerini, kültür turlarını ve Çanakkale gibi gezilerin planlandığını çok kısa zaman da duyurularının yapılacağını belirtti. Derneklerden sorumlu komisyon yönetim kurulu temsilcisi Şenol Ersoy derneklerin ziyaretlerini planlandığını ve her türlü sorunlarında yanlarından olduğunu belirtti.
Projeler ve AR-GE Komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Orhan Kurtulbaş üyelerin analizlerinin, Kalkınma Ajanları ve AB Projeleri ile derneklere, Zonguldak’a yönelik çalışmaların yapılacağını söyledi.
Organizasyon Komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Muhterem Kartal Zonguldak Hasret gecesi, piknik ve kariyer kahvaltılarının devam edeceğini söyledi.
Basın ve Halkla İlişkiler komisyonu yönetim temsilcisi Orhan Bayraklı Federasyonun faaliyetlerini daha geniş kitlelere duyurmak için İstanbul’dan ve Zonguldak’tan komisyon üyelerini seçtiklerini belirtti.
Sanayi, Ticaret ve İş Geliştirme komisyonu yönetim kurulu temsilcisi Ahmet Doruk yerine Komisyon Başkanı Nurgül Çubukçu yapacakları çalışmalarla Zonguldak için yatırımların yapacaklarını ve iş adamlarını güçlendirici çalışmalara imza atacaklarını bildirdi.
Genel Başkan Gurbet Altay; “Zonguldaklılar artık her zaman bir araya gelebiliyorlar şimdi projelerin uygulamaya geçirilmeye başlama zamanıdır. Bizler Federasyon olarak Zonguldak’taki tüm kurumlara kapımız açık ve bilgi, tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız. Zonguldak’ımız için yapılacak her türlü projelere bizler de Zonguldak Dernekleri Federasyonu olarak katkı sunmaya, destek için her yere gitmeye varız” dedi.
Dilek ve temennilerin alınmasının ardından toplantı sona erdi.

ZONDEF GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

ZONDEF GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI 

ZONDEF GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

ZONDEF GENİŞ KATILIMLI TOPLANTI YAPTI 

20151109AW571765_01

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN