• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 40
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740731

ZONDEF BAŞKANI GURBET ALTAY, KGD’Yİ ZİYARET ETTİ

29 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
669 defa okundu.
ZONDEF BAŞKANI GURBET ALTAY, KGD’Yİ ZİYARET ETTİ

ZONDEF BAŞKANI GURBET ALTAY, KGD’Yİ ZİYARET ETTİ

ZONDEF Başkanı Gurbet Altay, Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette birliktelik ve lobi çalışmalarının gereği konuşuldu.
İstanbul Zonguldak Dernekler Federasyonu (ZONDEF) Başkanı Gurbet Altay ve Yönetim kurulu üyesi Orhan Bayraklı ile Çaycuma ve Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav ve üyelerle bir araya gelen ZONDEF Başkanı Gurbet Altay, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Zonguldak birlikteliği ve lobi çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunulan ziyarette ZONDEF’e destek sözü veren KGD Başkanı Osman Sav, “Biz dernek ve gazeteciler olarak Zonguldak yararına yapılacak her çalışmaya destek verdik, bundan sonra da veririz. Yeter ki iyi niyet ve gayret olsun” dedi. ZONDEF Başkanı Gurbet Altay da yeni göreve geldiğini belirterek, “Federasyonumuzu güçlendirme ve birlik beraberliğimizi artırma yönünde çalışma ve projelerimiz var. Diğer bir çok il birlik beraberlik içinde hareket edip istediğini alabilirken Zonguldak’taki bu eksikliği tamamlamamız lazım” dedi.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN