• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 134
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684337

ZELF’LERİN EĞLENCELİ DÜNYASINA ÇOCUKLARDAN BÜYÜK İLGİ

21 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
610 defa okundu.
ZELF’LERİN EĞLENCELİ DÜNYASINA ÇOCUKLARDAN BÜYÜK İLGİ

ZELF’LERİN EĞLENCELİ DÜNYASINA ÇOCUKLARDAN BÜYÜK İLGİ

Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte aileleriyle birlikte alışveriş yapmak üzere Esas 67 Burda AVM’ye giden minik çocuklar büyük bir sürprizle karşılaştı.
Esas 67 AVM’nin giriş katına kurulan bir oyun alanında minik çocuklara sihirbazlık öğretiliyor. İlk olarak AVM içerisinde ayrılan bölümde minikler sihirli çubuklar yapıyor. Ardından bu sihirli çubuklarla minikler sihirbazlık numaraları öğreniyor. Zelflerle Sihir Yolculuk adı altında gerçekleştirilen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan programın sunucusu ve sihirbazı Enes Aydın, “Esas 67 AVM’nin düzenlemiş olduğu bir etkinlik bu. Etkinliğimizin adı Zelflerle Sihirli Yolculuk. İlk olarak minik misafirlerimize maske ve sihirli çubuklar veriyoruz. Çocuklarla masaya oturup sihirli çubuklar yapıyoruz. Daha sonra çocuklarla birlikte sihirbazlık gösterileri yapıyoruz” ifadelerini kullandı.
Esas 67 Burda Alışveriş Merkezi minik ziyaretçileri, Zelfler’ in sihirli dünyasında yolculuğa çıkıyor. Dünyada tüm çocukların çok sevdiği, uzun renkli saçlarıyla ve her biri ayrı karakter ve özel güçlere sahip olan birbirinden sevimli Zelfler, 21 Eylül-27 Eylül tarihleri arasında her gün 13:00’ den 18:00’e kadar. Esas 67 Burda Alışveriş Merkezi giriş katta çocuklarla buluşacak. Minikler, Zelf oyuncaklarının da bulunduğu atölye alanında kendi Zelf maskelerini, Zelf saçlarını ve Zelflerin sihirli çubuğunu tasarlayabilecekler. Etkinlik alanında fotoğraf çektirip, dijital ekranda kendi Zelf karakterlerini yaratacak olan minik ziyaretçiler, illizyonist eşliğinde küçük numaralar öğretecek ve magnetli panoda haritayı tamamlamaya çalışacaklar. Bayram alışverişi için Esas 67 Burda AVM’yi seçen Zonguldaklı vatandaşlar ise etkinlikten memnun olduklarını ifade etti.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN