• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4338
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329337

YERYÜZÜ DOKTORU PROF. DR. ETHEM GÜNEREN, BEÜ’NÜN KONUĞU OLACAK

22 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
561 defa okundu.
YERYÜZÜ DOKTORU PROF. DR. ETHEM GÜNEREN, BEÜ’NÜN KONUĞU OLACAK

YERYÜZÜ DOKTORU PROF. DR. ETHEM GÜNEREN, BEÜ’NÜN KONUĞU OLACAK

Dünyaya yayılmış en önemli insanlık hareketlerinin başında gelen Yeryüzü Doktorlarının ülkemizdeki temsilcilerinden biri olan Bezmialem Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Rekonstüriktif, Estetik ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ethem Güneren, 23 Ekim Cuma günü Bülent Ecevit Üniversitesinin konuğu olacak.
Prof. Dr. Arif Amirov Konferans Salonunda saat 14.00’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte Prof. Dr. Güneren, Yeryüzü Doktorları organizasyonunu ve bu kapsamda gerçekleştirdikleri etkinlikleri anlatacak.
PROF. DR. ETHEM GÜNEREN
Ethem Güneren, Tokat’ın Zile ilçesinde 1963 yılında doğdu. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde 1987 yılında, Rekosntrüktif ve Estetik Cerrahi AD Başkanlığı alanındaki ihtisas çalışmasını yine aynı Fakültesi 1998 yılında tamamladı.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2005 yılında Doçent, Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2011 yılında Profesör unvanlarını aldı. Halen Bezmialem Üniversitesinde öğretim üyesi ve Rektör Yardımcısı olarak görev yapıyor.

GENİA BİLGİSAYAR REKLAMI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN