• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 16
  • Dünkü Görüntülenme: 306
  • Toplam Görüntülenme: 4743347

Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Düzenlendi

28 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
615 defa okundu.
Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Düzenlendi

YEREL KALKINMA SİNERJİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

TOBB’un 81 ile 81 Akademik danışman projesi kapsamında düzenlenen Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı Zonguldak Ticaret ve Sanayi ev sahipliğinde Dedeman Otelde gerçekleşti.
Toplantıya Kalkınma Bakanlığı Planlama Uzmanı Neslihan Başer, TOBB Eğitim ve Kalite Müdürü Halit Sait Güler, BAKKA Genel Sekreter Vekili Mustafa Arslan, Zonguldak TSO Genel Sekreteri Renda Okay, Zonguldak İl ve İlçe odaları Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu, Karadeniz Ereğli TSO Genel Sekreteri Gündüz Acar, Alaplı TSO Genel Sekreteri Taner Arslan, Bartın TSO Genel Sekreteri Mustafa Soyal, Bartın İl ve İlçe odaları Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Melih Başkol, Karabük TSO Genel Sekreteri Cem Biçen, Karabük İl ve İlçe odaları Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. İsmail Şahin, Safranbolu TSO Genel Sekreteri Ömer Tüfekçi, Devrek Bülent Ecevit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Sefa Kocabaş, Devrek TSO Oda Sicil Memuru Murat Akar, Çaycuma TSO Genel Sekreter Yardımcısı Recep Akar, BAKKA Uzmanı Ümran Öztürk, BAKKA Karabük Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sakin Eren, Karadeniz Ereğli KOSGEB Temsilcisi Kubilay Arslangörür, TEPAV Araştırmacı Yakup Peker, BAKKA Uzmanı Osman Kalecik, TEPAV Araştırmacı Aycan Kulaksız, Bartın OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu katıldı.
Toplantının öğleden önceki oturumunda TOBB’un “TOBB ve TEPAV Ne Yapar?” ve “81 İle 81 Akademik Danışman Projesi Nedir?” adlı sunumları gerçekleşti. Ardından sırasıyla Zonguldak, Karabük ve Bartın Akademik Danışmanları illerine ait sunumları gerçekleştirdiler. Öğleden sonra gerçekleşen oturumda Kalkınma Ajansı & İl Yatırım Destek Ofisi Sunumları ve Üniversite Temsilcileri Konuşmaları gerçekleşti. Son bölümde ise Oda/Borsa Genel Sekreterlerinin öneri ve talepleri dinlendikten sonra toplantı sona erdi.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN