• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743335

Yerde Hareketsiz Yatınca Ekipleri Harekete Geçirdi

26 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
662 defa okundu.
Yerde Hareketsiz Yatınca Ekipleri Harekete Geçirdi

YERDE HAREKETSİZ YATINCA EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

Zonguldak’ta, yerde hareketsiz yatan bir kişi, polis ve 112 ekiplerini harekete geçirdi. Alkollü olduğu öğrenilen şahsın iki kişi tarafından darp edildiği belirtildi.
Olay, Fevzipaşa Caddesinde meydana geldi. İddiaya göre daha önce aralarında husumet olan E.A. ve ismi öğrenilemeyen iki kişi kavga etmeye başladı. Kavga sonrası E.A. alkolün etkisiyle yere yığılırken, kendisini darp eden iki kişi koşarak olay yerinden uzaklaştı. Çevredeki vatandaşlar yerde hareketsiz yatan E.A.’yı görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Başına ve yüzüne aldığı darbelerle yere yığılan E.A., ambulansla kaldırıldığı Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YARALANAN E.A., ATATÜRK DEVLET HASTANESİ'NDE TEDAVİ ALTINA ALINDI. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

YARALANAN E.A., ATATÜRK DEVLET HASTANESİ’NDE TEDAVİ ALTINA ALINDI.

ZONGULDAK’TA, YERDE HAREKETSİZ YATAN BİR KİŞİ, POLİS VE 112 EKİPLERİNİ HAREKETE GEÇİRDİ. ALKOLLÜ OLDUĞU ÖĞRENİLEN ŞAHSIN İKİ KİŞİ  TARAFINDAN DARP EDİLDİĞİ BELİRTİLDİ. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK’TA, YERDE HAREKETSİZ YATAN BİR KİŞİ, POLİS VE 112 EKİPLERİNİ HAREKETE GEÇİRDİ. ALKOLLÜ OLDUĞU ÖĞRENİLEN ŞAHSIN İKİ KİŞİ TARAFINDAN DARP EDİLDİĞİ BELİRTİLDİ.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN