• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740721

YAYLA’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞÖLENİ

24 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
929 defa okundu.
YAYLA’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞÖLENİ

YAYLA’DA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ŞÖLENİ

Zonguldak Merkez Okullarından Yayla Ortaokulunda eğitim gören öğrenciler tarafından 24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında elli dört kişiden oluşan dev öğrenci korosu günün anlam ve önemini belirten şarkı ve şiirler okudular.
Yayla Ortaokulunun müzik öğretmeni Selda Günay Yavaş ve Türkçe öğretmeni Volkan Aydın yönetiminde dev çocuk korusunda yer alan öğrenciler öğretmenler günü nedeniyle söylemiş oldukları “Kutlanacak insan “, “Sen varsın öğretmenim “ şarkılarını okuyarak büyük bir alkış toplarken, Selen Uzuner adlı öğrenci ise okumuş olduğu birbirinden güzel şiirlerle düzenlenen programa renk kattı. Yayla Ortaokulu Müdürü Ahmet Bozdemir ise 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle şunları söyledi:
“Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şehit olan öğretmenlerimizin, emekliye ayrılan öğretmenlerimiz, aramızdan ayrılarak vefat eden öğretmenlerimizi şükran ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin bu önemli gününü kutluyorum. Bizler Yayla Ortaokulu olarak her yıl öğretmenler gününü çeşitli etkinliklerle kutlamaktayız. Bu gün bu programın hazırlanmasında emeği geçen başta öğrencilerimiz olmak üzere öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür etmek istiyorum.”

YAYLA ORTAOKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

YAYLA ORTAOKULUNDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

 

YILMAZLAR REKLAM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN