• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 140
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684343

YAVUZYILMAZ, 1 KASIM İÇİN DESTEK İSTEDİ 

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
584 defa okundu.
YAVUZYILMAZ, 1 KASIM İÇİN DESTEK İSTEDİ 

 

– CHP 4. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI DENİZ YAVUZYILMAZ:
– “CHP’NİN GENÇLERİ CHP’NİN İKTİDARI İÇİN ÇALIŞIYOR”

CHP Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde seçim ziyaretlerine devem ediyor.
Yavuzyılmaz seçim ziyaretleri kapsamında CHP Zonguldak Milletvekili aday adayı ve parti üyesi Çiğdem Şekerci, parti teşkilatı ve üyelerle beraber Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak ve yönetimini ziyaret ederek partisine destek istedi. Ziyarette konuşan Bayrak, Yavuzyılmaz’a başarılar dilerken, Yavuzyılmaz ise Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak ve yönetimine sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti.
Milletvekili adayı Deniz Yavuzyılmaz’a 1 Kasım seçimlerinde başarılar dileyen Bayrak, “Bildiğiniz gibi bir seçim dönemindeyiz. Hemşerimiz, kardeşimiz Deniz bey derneğimizi ziyaret etmiştir. Bu seçimde maalesef sıralamalarda bir şey oldu ama sonuç olarak yine partili ve hemşerimiz. Kendisinin çıkmış olduğu görevde başarılar diliyorum. Kendisini kısa sürede tanısak bile çalışkan ve üretken bir kardeşimiz. İnşallah her şey istediği gibi olur” dedi.
“ZONGULDAK’I YAŞANABİLİR HALE GETİRMEK İSTİYORUM”
Zonguldak’ın yaşanabilir yer olduğunu ve bu yüzden de gençlik ateşini yakmak istediğini belirten Yavuzyılmaz, “Ben sizin bir kardeşiniz olarak ve evladınız olarak Zonguldak’ta ve Türkiye siyasetinde iyi insanların da siyaset yapabileceğini göstermek için, siyasetin çıkarsız ve menfaatsiz, sadece parayla yapılmayacağını da göstermek için bu yola çıktım. Bu anlamda bir örnek teşkil etmek istedim. Tabi ki hayatın her aşamasında önümüze türlü türlü zorluklar ve engeller çıkacak. Önemli olan bu engellerin çıkmaması değil, bu engeller çıktığında bizim doğruluk, dürüstlük, çalışkanlıkla ilklerimize bağlı olarak bu engelleri nasıl aştığımızı ortaya koymak ve diğer genç arkadaşlarımıza da bu anlamda birer örnek olabilmek. Bizlerin ihtiyacı olan ve sizlerin de çok iyi bildiği gibi Türkiye bir demokrasi sınavı veriyor. Aslında bu sadece 10 -13 yıl değil belki de son 50-60 yıldır verilen bir mücadele. Her gecen yıl ve gün demokrasiye olan inancımızı bir kat da artığını ve demokrasinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Biz gençler olarak ta özellikle siyasete katılım göstermemizin nedeni, siyasette yeni bir vizyon oluşturmak, insanların umutlarını canlandırmak, gençlik ateşini yakmak, bir heyecan getirmek, Dünyanın ve Zonguldak’ın daha yaşanabilir yer olduğunu göstermek ”dedi.
“KİM OLURSA OLSUN ZONGULDAK’A HİZMET ETSİN”
7 Haziran seçimlerinde CHP’yi Zonguldak’ta birinci parti yaptıklarını belirten Yavuzyılmaz, “Biz CHP olarak 7 haziran seçimlerine giderken bu nedenle diğer partilerden farklı olarak bir ön seçim yaptık bunun arkasından ise bir sıralama ortaya çıkardık. Gecen süreç içinde hepimiz sıralamaya giren, girmeyen tüm arkadaşlarımız, tüm ağabeylerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz ve Çiğdem Şekerci hanım olmak üzere hepimiz birlikte bu demokrasi mücadelesini katkı vermeye çalıştık. Ve 7 Haziran seçimlerine girdik. 7 Haziran seçimlerinde hepimiz elimizden gelen cabayı gösterdik ve netice de de CHP’yi Zonguldak’ta birinci parti yaptık. Tabi ki birinci parti olmamız önemli ancak aynı zamanda gerek şuanda iktidar partisi, gerek MHP, gerekse partimiz CHP olarak bizlerin temel hedefi kim seçilirse seçilsin Zonguldak’a hizmet etsin ”dedi.

65431

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN