• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 714
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712899

Yaşlılar Unutulmadı…

19 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
395 defa okundu.
Yaşlılar Unutulmadı…

YAŞLILAR UNUTULMADI…

Çaycuma Kent Konseyi Yaşlılar Meclisi tarafından Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevi’nde program gerçekleştirildi.

Yapılan etkinliğe; Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Kent Konseyi üyeleri, Yaşlılar Meclisi Başkanı Erol Ünlü, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Çetin Hotlu ve Yusuf Arslan, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Gedik ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim Birsen Çaycuma Temsilcisi İsmail Kırmızı ve okul müdürleri katıldı.

Örenli; “Burada kalan yaşlılarımıza sıcak yuva hizmeti vermek için gayret gösteriyoruz”

ÇaycumaHuzurevi Müdürü İzzet Örenli beş yılını tamamlamış bir huzurevi olarak hizmet vermeye devam ettiklerini ifade ederek; “ 2010 yılında çılan kurumumuz 75 kapasite ile devam etmektedir. Toplum olarak huzurevlerine talep giderek artmakta ve Zonguldak ili olarak bu talebi karşılamakta zorluk çekmekteyiz. Bu nedenle özellikle erkek yaşlılarda sıra oluşmakta kabulde beklemek durumunda kalıyorlar. Belediyemizin bize tahsis ettiği bu binalarda yaşlılarımıza sıcak yuva hizmeti vermek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İnşallah onlarda mutludur. Hepsinin elinden öpüyor, uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi Başkanı Erol Ünlü huzurevini sakinlerinin Yaşlılar Haftası’nı kutlayarak, etkinliğe katılan misafirlere teşekkür etti. Ünlü, Emekli ve Yaşlılar Meclisi olarak huzurevi sakinlerine elinden gelen yardımı yapacaklarını ifade etti. Her ay doğum günü kutlanan huzur evinde Mart ayında doğan huzurevi sakinleri için yaş pasta kesildi ve son olarak yaşlılarla sohbet edildi.

(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

128 124 125 126 127

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN