• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 6640
  • Dünkü Görüntülenme: 7032
  • Toplam Görüntülenme: 4356829

Yaşlı Kadın Unutulan Çantayı Alıp Kaçtı

30 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
589 defa okundu.
Yaşlı Kadın Unutulan Çantayı Alıp Kaçtı

YAŞLI KADIN UNUTULAN ÇANTAYI ALIP KAÇTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, duvarın üstünde unutulan çantayı fark eden yaşlı bir kadın, etrafı kolaçan ettikten sonra çantayı alıp kaçtı.
Olay, Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi üzerindeki bir iş yerinin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, apartmandan çıkan bir kadın elindeki çantayı duvarın üstüne bırakarak yolun karşısındaki bir iş yerinden alışveriş yapmaya geçti. Bu sırada yoldan geçen yaşlı bir kadın ise çantanın unutulduğunu fark ederek bir süre etrafı kolaçan etti. Çantayı açıp içerisinde neler olduğuna bakan kadın, bir süre sonra hiçbir şey yokmuş gibi çantayı alıp kayıplara karıştı.
Çalınan çantanın içerisinde 300 TL para, kredi kartları ve bazı evraklar bulunduğu belirtildi. Çantası çalınan kadın olay sonrası polise giderek şikayetçi oldu.
Güvenlik kameralarını inceleyen polis çantayı çalan kadını bulmak için çalışma başlattı.

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE YAŞLI KADIN DUVARIN ÜSTÜNDE UNUTULAN VE İÇERİSİNDE BİR MİKTAR NAKİT PARA İLE KREDİ KARTLARININ BULUNDUĞU ÇANTAYI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE YAŞLI KADIN DUVARIN ÜSTÜNDE UNUTULAN VE İÇERİSİNDE BİR MİKTAR NAKİT PARA İLE KREDİ KARTLARININ BULUNDUĞU ÇANTAYI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI. 

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE DUVARIN ÜSTÜNDE UNUTULAN ÇANTANIN ÇALINMA ANI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE DUVARIN ÜSTÜNDE UNUTULAN ÇANTANIN ÇALINMA ANI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI. 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN