• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 260
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714641

YARDIM ETTİKLERİ KİŞİ TARAFINDAN SOYULDULAR

24 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
513 defa okundu.
YARDIM ETTİKLERİ KİŞİ TARAFINDAN SOYULDULAR

 
– YARDIM ETTİKLERİ KİŞİ TARAFINDAN SOYULDULAR
– HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir konfeksiyon mağazası sahipleri, yardım ettikleri kişi tarafından soyuldu. Dükkan sahiplerinin kasada olmadığı anı fırsat bilen kişi, çekmecedeki 50 TL’yi alarak kaçtı. Hırsızlık anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Hırsızlık olayı Müftü Mahallesi Hamam Arası Sokak üzerindeki bir konfeksiyon mağazasında meydana geldi. İddiaya göre 20 yaşlarında ki Beytullah T., kendisine zaman zaman maddi yardımda bulunulan konfeksiyon mağazasına girerek yine yardım talep etti. Dükkan sahiplerinin depoya geçtiklerini gören Beytullah T., içeride kimsenin olmadığı bir anda kasaya oturarak çekmecedeki 50 TL’yi alıp kaçtı. Hırsızlık olayını güvenlik kameralarından tespit eden dükkan sahipleri ise durumu polise bildirdi. Kısa sürede yakalanan Beytullah T. şikayetçi bulunmaması nedeniyle serbest bırakıldı.
Dükkan sahibi Emre Yazıcı, hırsızlık yapan kişiyi tanıdıklarını ve kendisine zaman zaman yardımda bulunduklarını söyledi. Kasadaki 50 TL’yi çalan kişinin başka esnafların dükkanlarında da benzer hırsızlık olayları yaptığını duyduklarını dile getiren Yazıcı, şunları söyledi: “Dün akşam saatlerinde normalde maddi olarak yardımda bulunduğumuz bir kardeşimizdi. Annem arka tarafta yemek yerken, bizde dışarıda iken dükkana girmiş. Etrafı önce kolaçan edip kasadan bir miktar para aldıktan sonra uzaklaşıyor. Kendisini bulduk, bunu adet haline getirmiş. Birkaç esnaf arkadaşımıza da aynı şekilde yapmış. Başımızın gözümüzün sadakası olsun dedik ama dikkat edin. Bu vatandaşa yüz vermeyin, yardımda bulunmayın. Zaten devlet tarafından da maddi destek alıyormuş. Aylık maaşı varmış, bunu da öğrenmiş olduk. Şikayetçi olmadık. Yapacak bir şey yok dedik.”

12 - Kopya

 

YARDIM ETT?KLER? K??? TARAFINDAN SOYULDULAR HIRSIZLIK ANI GÜVENL?K KAMERASINDA YARDIM ETT?KLER? K??? TARAFINDAN SOYULDULAR HIRSIZLIK ANI GÜVENL?K KAMERASINDA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN