• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 382
  • Dünkü Görüntülenme: 1482
  • Toplam Görüntülenme: 3537019

Yalçıner’den sonra Zonguldak İl Genel Meclis Üyeliğine kadın aday adayı!.

16 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
334
Yalçıner’den sonra Zonguldak İl Genel Meclis Üyeliğine kadın aday adayı!.

30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçimi öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Zonguldak Belediye Başkan Aday Adayı olan Mevlüde Yalçıner’den sonra İl Kadın Kolları yönetiminde olan Ayşegül Kalender yönetim kurulundan istifa ederek İl Genel Meclis Üyeliği aday adayı başvurusunda bulundu.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kalender; “Türkiye Sakatlar Derneği üyesi ve İl kadın kolları yönetiminden il Genel Meclis aday adaylğı için MHP İl Başkanı Metin Soydaş ve Kad.kol. başkanımız Mevlüde Yalçıner’e başvurumu yapmış bulunuyorum. Partimiz ve Zonguldak için hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.

MHP Zonguldak İl Kadın Kolları başkanı ve aynı zamanda Zonguldak Belediyesi Belediye Başkan aday adayı Mevlüde Yalçıner ise; “Kıymetli asenalarımızdan hayırlı olsun ziyaretlerimiz devam ediyor. Değerli dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Varlıkları daim olsun. Kadın kolları il yönetimimizden Ayşegül Kalender ‘in İl genel meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu almış bulunuyoruz. Allah çıkmış olduğu bu kutlu yolda yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN