• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 128
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684331

Verem Savaş Derneğinden Hayırsever İş Adamlarına Plaket

29 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
528 defa okundu.
Verem Savaş Derneğinden Hayırsever İş Adamlarına Plaket

VEREM SAVAŞ DERNEĞİ’NDEN HAYIRSEVER İŞ ADAMLARINA PLAKET

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan, yaptığı yardım faaliyetlerine destek olan işadamlarına teşekkür plaketi takdim etti.
Kdz. Ereğli ilçesinde verem taraması, veremli hastaların yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda ve yakacak yardımlarında bulunan Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan, faaliyetlerine destek veren İş Adamı Süleyman Aygün ile Hüseyin Tatlıbaş’a teşekkür plaketi verdi.
İlk olarak iş adamı Süleyman Aygün’ü ziyaret eden Erdoğan kendisine teşekkür plaketini takdim etti. Erdoğan, iş adamı Aygün’e teşekkür ederek, yardımlarının devamını diledi. Erdoğan konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Sayın Süleyman Aygün Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği’nin bütün projelerine yıllardır maddi ve manevi olarak destek vermiştir. Bizde Ereğli Verem Savaş Derneği olarak derneğimize maddi ve manevi destek veren hayırseverlerimizi onurlandırmak amacıyla şükran plaketi sunuyoruz. Bu günde değerli iş adamımız Sayın Süleyman Aygün’e plaketini sunmak için kendisini ziyaret ettik. Bundan sonraki yardımlarının da devamını dilerim” dedi.
Aygün’ün ardından iş adamı Hüseyin Tatlıbaş’ı ziyaret eden Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan, kendisine teşekkür plaketini takdim etti. Erdoğan burada yaptığı konuşmada “Kdz. Ereğli Verem Savaş Derneği olarak il genelinde hizmet verdiğimiz herkesçe bilinmektedir. Biz sadece verem taramaları değil gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye matuf çalışmalar içerisinde de bulunuyoruz. Bizim bu projelerimize destek veren iş adamlarımızdan bir tanesi de Hüseyin Bey kardeşimiz. Her zaman derneğimizin yanında olmuştur. Geçtiğimiz ay yapılan genel kurulumuzda değerli iş adamlarımıza şükran plaketi verme kararı almıştık. Bizde bu gün aldığımız karar doğrultusunda derneğimizin yanında olup projelerimize desteklerinden dolayı kendilerine şükran plaketini vermeye geldik. Ben kendisine teşekkür ediyorum. Desteklerinin de devamını diliyorum” dedi. İş adamı Hüseyin Tatlıbaş’ta Erdoğan’a kendilerini hayırlı işler yapmalarına vesile kılmasından dolayı teşekkür ederken desteklerinin de devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN