• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 308
  • Dünkü Görüntülenme: 792
  • Toplam Görüntülenme: 3653001

Vatandaş isyan etti; “Kriz var diye tünellere ödenek çıkarmadılar”

16 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
626
Vatandaş isyan etti; “Kriz var diye tünellere ödenek çıkarmadılar”

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde ikamet eden bir vatandaş sosyal medya hesabından adeta isyan etti. 17 senedir Zonguldak’a hizmet edilmediğini sadece santrallerin yapıldığını ifade eden vatandaş son zamanlarda yaşanan mazot artışları nedeniyle yapılmayan yolları dikkat göstererek araçlardan vergi alınmaması konusunda paylaşımda bulundu.

Kilimli ilçesinde yaşayan 65 yaşındaki emekli Mehmet Rüstem Tozman sosyal medya hesabından adeta isyan etti. Mithatpaşa ve Kilimli tünellerini yaptıktan sonra bu işin sonunu yetkililerce yapılmadığını ifade eden Tozman, kriz bahanesiyle tünellere ödenek çıkmadığını, 17 senedir Zonguldak’a hizmet edilmediğini, sadece santrallere izin verildiğini açıkladı. Ayırca Zonguldak-Kilimli arasında yapılamayan yollardan bahseden Tozman, yollar yapılmıyorsa araçlardan vergi alınmamasını artan mazot ve benzin fiyatları sonucunda vatandaşın isyan ettiğini kaydetti.

Tozman; “Zonguldak Mithatpaşa tüneli, Kilimli tünelleri bu tünelleri yaptılar sonunu götürmediler. Mevcut ana yollar bozuk, bir de şerit çekmişler. Zonguldak’a 17 senedir bir hizmet yapılmadı sadece santraller yapıldı, şimdi de kriz var diye tünellere ödenek çıkmadı. İsterse bu tünelleri devlet yapar ama yapmak istemiyorlar nedense Türkiye’nin her yerine her hizmet yapılıyor, nedense bu Zonguldak’a yapılmıyor. Eğer Zonguldak-Kilimli yolları yapılamıyorsa araçlardan da vergi almayın, Mazot zaten uçtu. Seçimlerden sonra her şey güzel olacak dediniz güzel dediğiniz bu mu? Kimse benim aklımla dalga geçemez. Paylaşın herkes görsün” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN