• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 496
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043813

Vali Tutulmaz: Zonguldak’ta vaka sayıları endişe verici seviyelere ulaştı.

30 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1835 defa okundu.
Vali Tutulmaz: Zonguldak’ta vaka sayıları endişe verici seviyelere ulaştı.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, yaya önceliği vurgusunun yapıldığı “Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir” etkinliğinde Zonguldak’ta koronavirüs salgınında gelinen son durumun endişe verici sevilere ulaştığını söyledi.

Vali Tutulmaz, “Bugün 200’ün üzerinde bir rakam gördük. Eğer vaka sayıları bu şekilde devam ederse yeniden Kasım ayındaki piklere doğru yaklaşırız. Vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Dün akşamdan itibaren kızardık. Kızarmak da maviye dönmekte bizim elimizde ama halkımız kızarmayı tercih etti. Sayının artması bizi çok tedirgin etmeye başladı. Özellikle iş yerleri sahiplerini sadece denetimlerde dikkat etmeleri değil, daha çok ticaret yapabilmeleri için kuralları uymaları konusunda onları da uyarıyoruz. Bunun üstesinden bizler hep birlikte el ele vererek gelmemiz gerekiyor.” dedi.

Yaya önceliği” vurgusunun yapıldığı etkinliğe Vali Tutulmaz’ın yanı sıra Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Jandarma Komutanı Alb.Gönen Süslü, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, öğrenciler ve STK temsilcileri katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN