• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 256
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411667

VALİ ALİ KABAN ÜZÜLMEZ TÜNELLERİNİ İNCELEDİ

20 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
447 defa okundu.
VALİ ALİ KABAN ÜZÜLMEZ TÜNELLERİNİ İNCELEDİ

VALİ ALİ KABAN ÜZÜLMEZ TÜNELLERİNİ İNCELEDİ

Zonguldak Valisi Ali Kaban, 69 Ambarları mevkisinde bulunan Üzülmez Tünellerini yerinde inceledi. 69 Ambarları mevkisinde yapılması planlanan projelerle alakalı da açıklamalarda bulundu.
Vali Ali Kaban, beraberinde Emniyet Müdürü Osman Ak ve Karayolları 15. Bölge Müdürü Sami Uyar ile birlikte Üzülmez Tünellerini inceledi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar da tüneller ile ilgili bilgi aldı.
69 Ambarları mevkisindeki projeler ve Tekel Binası’nın yıkımı hakkında da bilgi veren Vali Ali Kaban, “Buradan aşağıya Ağız Diş Sağlığı Merkezi’ne kadar bütün sistem yeniden ele alındı. Burada güzel çalışma var. 69 Ambarları mevkisi bittiği zaman çok güzel bir çalışma olmuş olacak. Bunun neticelerini de incelediğimiz ve orada gördüğümüz viyadüklerin, yol ayrımlarının devamı olarak neticesini burada göreceğiz. Oradaki önemli özelliklerden birisi şu an kullandığımız yola bakan kısımdan büyük ağaçlarla kaplanmış durumdadır. Bunların korunması için Çevre Kurulu’nda karar aldık. Bunlara kesinlikle dokunulmayacak. Ama ileride dokunulmaması için kalıcı karar aldırtmıştık. O önemliydi. Fakat asıl olan bizim yeni yola bakan cepheler bu gün hatta SGK’nın hazırlattığı plan çalışmasının üç boyutlu ögesini inceledim. Orada özellikle Ankara yoluna bakan cephelerin çok güzel olması gerekiyor. Zonguldak’a yakışır olması gerekiyor. Bunlara çok dikkat ediyorum. Özellikle arkadaşlardan onları istiyorum” diye konuştu.

VALİ ALİ KABAN VE BERABERİNDEKİLER 69 AMBARLARI MEVKİSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU (MURAT KÜÇÜK/ZONGULDAK-İHA)

VALİ ALİ KABAN BÖLGEDE İNCELEMELERDE BULUNDU (MURAT KÜÇÜK/ZONGULDAK-İHA)

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN