• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 6640
  • Dünkü Görüntülenme: 7032
  • Toplam Görüntülenme: 4356829

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN OYUNCAK KUMBARASI

26 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
506 defa okundu.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN OYUNCAK KUMBARASI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN OYUNCAK KUMBARASI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ne (BEÜ) bağlı Kdz. Ereğli Meslek Yüksek Okulu, Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı son sınıf öğrencilerini Sosyal Sorumluluk Projeleri dersi kapsamında ilçede iki ayrı noktaya oyuncak kumbarası koydu.
BEÜ’ye bağlı Kdz. Ereğli Meslek Yüksek Okulu, Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı son sınıf öğrencilerini Sosyal Sorumluluk Projeleri dersi kapsamında kendi hazırladıkları oyuncak kumbaralarını Bozhane ve Yalı Caddesi üzerinde bulunan kafeteryaların girişine koydu. Kdz. Ereğli Belediyesi’nin katkıları ile kumbaraları oluşturan öğrenciler, düzenledikleri kampanyayı el ilanları ve afişlerle tüm ilçeye duyurmaya çalıştı. Üniversite öğrencileri adına konuşan Burcu Soydemir , kampanya çerçevesinde kumbaralarda birikecek olan oyuncakları İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen okullarda ki öğrencilere hediye etmeyi hedeflediklerini söyledi.
ilçede iki ayrı noktaya oyuncak kumbarası koydu. Soydemir projede kendisi ile birlikte Halenur Yıldırım, Hürcan Büberci ve Samet Yıldız’ın da yer aldığını belirterek “Kumbaralara bırakılacak oyuncakların yeni ve kullanılmamış olmasını tercih etmekler birlikte, az kullanılmış, yıpranmamış ve kullanılabilir durumda olan oyuncakları da kabul etmekteyiz. Düzenlediğimiz kampanya ile hedefimiz oyuncakları hediye edeceğimiz öğrencilerin yüzlerinde gülümsemeler oluşturmak” dedi.
Soydemir, 25 Kasım itibari ile başlayan kampanya çerçevesinde tüm Ereğlili ailelerden destek beklediklerini ifade etti.

KDZ. EREĞLİ'DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA VERİLMEK ÜZERE OYUNCAK KUMBARASI OLUŞTURUP, OYUNCAK TOPLAMAYA BAŞLADI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ’DE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA VERİLMEK ÜZERE OYUNCAK KUMBARASI OLUŞTURUP, OYUNCAK TOPLAMAYA BAŞLADI.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ OYUNCAK KUMBARALARI ŞEHRİN FARKLI NOKTALARINA KOYARAK, İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK TOPLAMAYI HEDEFLİYOR. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ OYUNCAK KUMBARALARI ŞEHRİN FARKLI NOKTALARINA KOYARAK, İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLAR İÇİN OYUNCAK TOPLAMAYI HEDEFLİYOR.

12273050_10153216627587304_339136525_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN