• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 126
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684329

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ KAN VERMEK İÇİN SIRAYA GİRDİ

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
587 defa okundu.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ KAN VERMEK İÇİN SIRAYA GİRDİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ KAN VERMEK İÇİN SIRAYA GİRDİ

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Alaplı Meslek Yüksek Okulu spor salonunda düzenlenen kan bağışı kampanyasına öğrencilerin yanı sıra akademik personelde destek verdi. BEÜ Alaplı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden yaptığı açıklamada, öğrencilerimizin tarafından hazırlanan sosyal sorumluluk projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlediklerini söyledi. Kan bağışı öncesi Kızılay Derneği görevlileri tarafından sınıflarda öğrencilere kan bağışını önemi hakkında bilgiler verildiğini belirten Henden, “Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan her türlü sosyal sorumluluk projesi okulumuz ve bizim için çok önemlidir. 5 yıldır kan bağışı kampanyası düzenliyoruz. Ancak bu kampanya sosyal sorumluluk projesi kapsamında olduğu için öğrencilerimiz daha çok sahip çıktı. Bu bizi oldukça mutlu etmiştir. Kampanyada hedefimiz 200 ünite bağıştı. Bu hedefimize ulaşmış durumdayız. Öğrencilerimize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Kızılay Alaplı Şube Başkanı Hayri Yiğit de, Alaplı MYO öğrencilerine kan bağışına verdikleri desteklerden dolayı ayrı,ayrı teşekkür ettiğini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN