• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1200
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685403

ULUPINAR ZONGULDAK BELEDİYESİNİ ELEŞTİRDİ

27 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
541 defa okundu.
ULUPINAR ZONGULDAK BELEDİYESİNİ ELEŞTİRDİ

ULUPINAR ZONGULDAK BELEDİYESİNİ ELEŞTİRDİ

Ak Parti Zonguldak önceki dönem milletvekili ve Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, partisinin Ereğli ilçe başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında Zonguldak Belediyesini eleştirdi.
Bayramlaşma programı için Ereğli ilçe başkanlığına gelen Ak Parti Zonguldak önceki dönem milletvekili ve Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, partililere hitaben yaptığı konuşmasında 1Kasım seçimlerinin ülke ve bölge için çok önemli olduğunu söyledi. Zonguldak’ta ki bayramlaşmanın ardından iki mahalleye gittiklerini ve mahallelerin içler acısı durumda olduğunu söyleyen Ulupınar, Ülke, millet, bölgeye gelecek yatırımlar ve projeler ile gelecek nesiller için 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olmaları gerektiğinin altını çizdi.
“ZONGULDAK İLE EREĞLİ BELEDİYESİ ARASINDA SİYAH İLE BEYAZ KADAR FARK VAR”
Ulupınar konuşmasında “Ereğli’ de her şey var. Çelik var. Çilek var. Deniz var. Güzel insanlar var. Burada Ak Partili bir belediye var. Zonguldak ile Ereğli’yi karşılaştırdığımız zaman belediye çalışmaları bakımından siyah ile beyaz kadar fark var. Biz biraz önce Zonguldak’ta iki tane mahalleye çıktık. Kozlu’ da ki bayramlaşmadan sonra iki mahallemizde cenaze vardı. İnanın Zonguldak içler acısı bir halde. Ama önümüzde ki günlerde bu seçimde eğer Ak Parti’yi tek başına iktidara getiremezsek Türkiye’nin hali bugünkünden daha kötü olur. Zonguldak’ın hali şimdikinden daha kötü olur. Ben bu parti kurulduğundan beri 2007 seçimleri hariç. Her seçimde aday oldum. 2007 seçimleri de dahil, vekillerim vekil olmuşlardı. Tüm seçimlerde aktif görev aldım. İnanın bu seçim çok önemli. Şunu da söylemek istiyorum. Bu seçimlerde vatandaşlarımızın ilgisi ve sevgisi had safhada. İnşallah Ereğli’ye daha fazla yatırım getirebilmek için, ülkemize daha fazla yatırım yapabilmek için, Zonguldak’ımızın daha fazla gelişmesi ve kalkınması için, çocuklarımız için, geleceğimiz için, gelecek nesiller için partimizi hem Zonguldak’ta hem Türkiye’ de açık ara birinci parti yapacağız. Partimizi inşallah tek başına iktidara taşıyacağız” dedi.

02

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN