• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 134
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684337

ULUPINAR, “YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK”

25 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
501 defa okundu.
ULUPINAR, “YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK”

ULUPINAR, “YOL HARİTAMIZI BELİRLEDİK”

Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Zonguldak’ın sorunlarını masaya yatırdı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeminin ardından görevlerine başlayan AK Parti Zonguldak Milletvekilleri çalışmalara başladı. Önceki gün Ankara’da İl Başkanı Zeki Tosun ve İlçe başkanlarıyla değerlendirme toplantısı yapan Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, sorunları masaya yatırdı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, şunları söyledi: “Zonguldak’ın sorunlarını yakından biliyoruz. Bu doğrultuda milletvekillerimiz Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu ile beraber İl ve ilçe başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yaptık. Yeni dönemde Zonguldak için neler yapabiliriz, sorunları nasıl giderebiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Yapılacak hizmetler konusunda yol haritasını belirledik. Zonguldak’ımızın sorunlarını çözmeye, taleplerimizi Ankara’ya taşımaya devam edeceğiz.”

YILMAZLAR REKLAM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN