• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 80
  • Dünkü Görüntülenme: 6640
  • Toplam Görüntülenme: 4356839

ULUPILAR EMEKLİLERE MÜJDEYİ VERDİ

17 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
610 defa okundu.
ULUPILAR EMEKLİLERE MÜJDEYİ VERDİ

ULUPILAR EMEKLİLERE MÜJDEYİ VERDİ

– AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZCAN ULUPINAR:
– “250 TL TAKSİTLE KİRA ÖDER GİBİ EMEKLİ ARKADAŞLARIM KONUT SAHİBİ OLACAKLAR”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve partililerle birlikte Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Yıllardır emeklilerin menfaatlerini için yüzlerce kişiyle Ankara’ya gittiğimiz zamanlar oldu. Genel kurullar yaptık. Köydeki korucudan Cumhurbaşkanına kadar herkese sorunlarımızı aktardık. Özcan Ulupınar bizleri toplantılarımızda yalnız bırakmadı. Ben hepinize bu toplantıya katıldığınız için teşekkür ediyorum. Türkiye’nin her vilayetinde şuanda emekliler dört gözle TOKİ meselesi üzerinde duruyorlar. 250 TL taksitle kira öder gibi emekli arkadaşlarım konut sahibi olacaklar. Bu konuda sayın Başbakanımız açıkladı. Bartın ve Karabük Milletvekilleri açıkladı. Özcan Ulupınar bugün burada TOKİ konusunda bilgiler verecek ben tekrar programa katıldığınız için teşekkür ediyorum ”dedi.

“HALKIMIZIN 7 HAZİRAN’DA VERMİŞ OLDUĞU MESAJI ALDIK”
7 Haziranda yapılan genel seçimlerde halkın verdiği mesajı net olarak aldıklarını ifade eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, “1 Kasımda seçimler var. Bu seçimle alakalı adaylar ve bizler dolaşıyoruz ve destek istiyoruz. Bütün siyasi partiler seçim beyannamelerini açıkladılar. Bunlarda inşallah siyasi partilerin 1 Kasımdan sonra hayata geçirmek istedikleri konular. Bizde AK Parti olarak sizlerin bizlere 7 Haziranda söylediklerinizi genel merkezimize aktardık. Genel merkezimiz bu konuyla ilgili çalışmaları yaptı. Sizin 7 Haziranda vermiş olduğunuz mesajı biz aldık. Genel Merkezimiz buna göre bir seçim beyannamesi belirledi. Onu da Başbakanımız geçtiğimiz günlerde açıkladı. Zonguldak’ta çok emeklimiz var. 7 Haziran seçimleri emeklilerimizin bizden talepleri vardı. Hem maaşlarının arttırılması konusu hem de konut edindirme ili ilgili talepleri oldu. Ancak bundan önce Türkiye’de istikrarın ne kadar önemli olduğunu 7 Hazirandan bu yana görmekteyiz Türkiye’de siyasi belirsizlik istikrar olmaması gerek terörü gerekse de yatırımcıyı ürkütmüştür. Avro ve dolar arttığı zaman bizim aldığımız para erimektedir” dedi.

“EMEKLİMİZ KONUT SAHİBİ OLACAK”
Türkiye’de 10 Milyon emekli olduğunu ve 250 TL taksitle konut sahibi olacaklarını ifade eden Ulupınar, “Yılda 1200 TL emeklimizin maaşı artırılacak. Ayrıca 240 ay ayda 250 TL ödeyecek. Bugün Zonguldak’ta bile kiralar 250 TL’den fazladır. Emeklimiz konut sahibi olacaktır. Ama bunları gerçekleştirmek için AK Parti’yi tek başına iktidar yapmak lazım. Yoksa bunları gerçekleştirmek mümkün olmaz. Koalisyon dedik bir araya gelip oturup konuşamadık. Keşke anlaşabilseydik de seçim olmasaydı. Biz Zonguldak’ta TOKİ getirmeye çalıştık. Biz Zonguldak’ta AK Parti’li belediyenin bulunduğu bir beldede veya bir ilçede TOKİ üçüncü etabını getirirken daha biz Zonguldak’a getiremedik. Çınartepe Mahallesi’nde TOKİ ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Fakat maalesef Zonguldak’ın belediyesi olmadığı için işin içinde belediye olmadığı için işin ucundan tutan belediye olmadığı için TOKİ’yi Çınartepe Mahallesi’ne getiremedik. TTK ile cebelleşip duruyoruz. TOKİ’yi getirebilmek için. Burada doğduk burada büyüdük, burada vefat edeceğiz. Zonguldak’ın ilçelerinde kamu yatırımları açısından hiçbir eksiğimiz kalmadı. Biz istiyoruz ki kamu menfaati olduğu zaman belediye yanımızda olsun. Zonguldak tarihinde mülkiyet problemi vardı. 50 bin insanımızı ilgilendiren direk konuydu. Geçen 24. Dönemde hayata geçirilen bir yasa ile bu kardeşlerimiz tapularını alacaklar” şeklinde konuştu.

YILMAZLAR EKMEK REKLAMI

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN