• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4306
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329305

TÜRKİYE KAMU-SEN ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

4 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
453 defa okundu.
TÜRKİYE KAMU-SEN ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

TÜRKİYE KAMU-SEN ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliği tarafından kahvaltı programı düzenlendi.
Alaborina Restoran’da gerçekleştirilen programa Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan, MHP Milletvekili adayları, MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, Kamu-Sen’e bağlı şube başkanları ve sendika üyeleri katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, “Bu gün Türkiye Kamu-Sen camiasının kaynaşma günü olsun dedik. Birlik ve beraberlik günü olsun dedik. Kamu-Sen’e bağlı şubelerimiz birbiriyle muhabbet etsin dedik. Kaynaşsın istedik” diye konuştu.
MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan ise “Milliyetçi ülkücü hareket 46 yıllık şanlı tarihinde hep çileye talip olmuş, hep eziyet çekmiş bir harekettir. Çok değerli Kamu-Sen’in üyeleri de aynı bizim gibi çileye, eziyete talip olmuşlardır. 13 yıldır bu ülkeyi yöneten Adalet ve Kalkınma Partisi’nin uygulamış olduğu ayrımcı, ayrılıkçı ve sizleri yok sayan bir siyasi anlayışına hep birlikte şahit olduk. Sizler böylesi sıkıntılı bir dönemde ayakta durmasını bile ilke ve ülkelerini satmadan gerek sendikamıza gerekse ülkesine sahip çıkan değerli şahsiyetlersiniz. Sizlerin çekmiş olduğu eziyetleri bizzat bilen ve yaşayan bir kardeşinizim. Bu bakımdan zafer yakındır” dedi.
Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve MHP Zonguldak Milletvekili zeki Çakan ise “Bu kahvaltıda siz değerli kardeşlerimle beraber olmanın mutluluğunu, sizler gibi bende yaşıyorum. Türkiye Kamu-Sen ülkemize birliği beraberliği yaşamada, devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünü korumada, demokratik sosyal hukuk devletinin yaşaması için güç birliği ile al bayrağımızın göklerde dalgalanmasında çok büyük emeği olan sizler değerlisiniz. Çözüm süreci diyerek ülkemize çözülme sürecini başlatan, dağdaki teröristi şehre indirerek yavrularımızı şehit eden, kahpece, kalleşçe ülkemizi kana bulamaya çalışan PKK terör örgütünü huzurlarınızda bir kez daha lanetliyorum” şeklinde konuştu.
Program kahvaltı ile devam etti.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN