• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 640
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677271

Türkiye 16 yaş yaz kupası Tenis şampiyonası Zonguldak’ta yapılacak

7 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
652 defa okundu.
Türkiye 16 yaş yaz kupası Tenis şampiyonası Zonguldak’ta yapılacak

TÜRKİYE 16 YAŞ YAZ KUPASI TENİS ŞAMPİYONASI ZONGULDAK’TA YAPILACAK

– ZONGULDAK TENİS DENİZ SPOR KULÜBÜ ÖNEMLİ BİR ORGANİZASYONA HAZIRLANIYOR

– Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet programında yer alan 16 Yaş Yaz Kupası Tenis Şampiyonasının organizasyonu bu yıl da Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübüne verildi.

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü Yönetim Kurulunun yoğun çabaları ile İlk kez 2013 yılında verilmiş olan bu önemli tenis şampiyonası bu yılda Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün Fener semtindeki tesislerinde yapılacak.
Tenis camiasının en prestijli şampiyonalarından biri olan 16 Yaş Yaz Kupası Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü tarafından bir örnek kıyafetli çizgi, gözlemci ve kule hakemleriyle, karşılaşmaların düzen ve intizamıyla ve kupa töreniyle 2013 Yılının temmuz ayında uluslararası bir standartta geçekleştirilmiş, Türkiye Tenis Federasyonu ve katılan kulüplerce büyük takdirle karşılanmıştı.
2014 Yılında da bu 65 yıllık tarihi kulübe verilmiş olan bu şampiyona 2015 yılında da Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü tarafından düzenlenecek. 11 Temmuz 2015 tarihinde eleme maçlarıyla başlayarak 13-17 Temmuz 2015 tarihleri arasında oynanacak olan ana tablo maçlarıyla devam edecek olan şampiyona bayan-erkek tekler ve çiftler karşılaşmalarına sahne olacak.
Şampiyonaya İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Bursa, Bartın, Zonguldak, Buca, Göcek, Fethiye ve Marmaris’ten klasman sıralamasının üst sıralarında bulunan toplam 50 sporcu katılacak.
KULÜP BAŞKANI ÇETİN ÖZÇEP TENİSSEVERLERİ DAVET ETTİ
Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü Başkanı Çetin Özçep bir kez daha bu önemli şampiyonayı Zonguldak’a getirmekten gurur duyduklarını, tenis kalitesinin yüksek olacağı karşılaşmaların tenisseverlerce ilgiyle izleneceğini ifade etti.
Başkan Özçep, mütevazi gelirleriyle, aktif ve eski üyelerinin özverileri ve spor severlerin katkılarıyla çağdaş standartlara getirdikleri tesislerini bu standartlarda tutmak için var güçleriyle çalıştıklarını, 65 yıllık tecrübe ve birikimleriyle daha uzun yıllar ülke sporuna ve Zonguldak kentine hem organizasyonlar düzenleyerek hem de yetiştirdikleri üst düzey sporcularla hizmet etmeye devam edeceklerini bildirdi.
Başkan Çetin Özçep 11 Temmuz’da ön elemelerin, 13-17 Temmuz arasında da ana tablo karşılaşmalarının yapılacağı şampiyonaya tüm tenisseverleri davet ederek kendilerini bu tarihi ve uluslararası standartlardaki tesislerinde ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

13 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN