• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 248
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714073

Türk Diyanet Vakıf-Sen’den Kurumlara Ziyaret

15 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
484 defa okundu.
Türk Diyanet Vakıf-Sen’den Kurumlara Ziyaret

TÜRK DİYANET VAKIF-SEN’DEN KURUMLARA ZİYARET

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Saltan Çaycuma ilçesinde bir dizi kurumlara ziyaret gerçekleştirdi.

Saltan beraberinde Çaycuma İlçe Başkanı Nihat Bozacı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçede bazı ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Eskipazar ilçesinden atanan Müftü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nu makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Müftü Arcaklıoğlu, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Saltan ve İlçe yönetim Başkanı Nihat Bozacı ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek kendilerine sendika çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

KAYMAKAM KEÇELİ’YE ZİYARET

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Saltan ve İlçe Başkanı Nihat Bozacı ile yönetim kurulu üyeleri İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun ziyaretinin ardından İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli’yi makamında ziyaret etti.

Saltan burada Kaymakam Serkan Keçeli’ye sendikanın çalışmalarından ve faaliyetlerinden bahsederek bilgiler aktardı.

Kaymakam Serkan Keçeli ise ziyaretlerinden dolayı Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Metin Saltan ve İlçe Başkanı Nihat Bozacı ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek sendikal çalışmalarına katkı vereceklerini kaydetti. Ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

ZİYARET (3) ZİYARET ZİYARET (1) ZİYARET (2)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN