• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491199

Türk Bayrağını Afrika’da dalgalandıran Çaycumalı işadamı…

28 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
369

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinden olan ve İstanbul’da ticari hayatla uğraşan, ayrıca Afrika ülkesinde de birçok kişiye istihdam kapısı açan Elcab Kablo Sahibi Nejdet Tıskaoğlu Türk Bayrağını Afrika’da dalgalandırıyor.

Elcab Kablo 1998 yılında kurulmuş olup kuruluşundan bugüne sektörde geniş bir tecrübeye sahip olan firma kurucularının önderliğinde, üstün hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımıyla silikon bazlı ürünlerin imalatında faaliyet gösteriyor.

Silikon kablo, camelyaf kablo, silikon conta, silikon makaron, fişli kablo ve PVC kablo gibi beyaz eşya üretiminde kullanılan çeşitli ürünlerin imalatında faaliyet gösteren ve 7000 m² kapalı alanda, kendi yerinde üretim yapan ELCAB KABLO genç ve dinamik kadrosu ile daima ileriyi hedefliyor.

Bu çerçevede 2005 yılında kalite yönetim sistemi ISOQUAR tarafından ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 kalite ve REACH, ROSH, EAC, TÜV ile düzenli denetimlerin yapılması suretiyle VDE sertifikasıyla belgelendirildi. Üretim kapasitesinin % 40’ını ihraç eden ELCAB KABLO bu anlamda standartlara uygun, müşterilerinin istek ve taleplerine yönelik sunduğu kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslim avantajları ile kaliteden ödün vermeden faaliyetine devam ediyor.

Sektörünün en hızlı büyüyen firması olarak üretime başladığı günden bugüne ürettiği tüm ürünlerde müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayabilmek, teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamak, çevreye ve topluma duyarlı üretim yapmak ve müşterilere uygun fiyat ile kaliteli hizmet sunmak firmanın en büyük hedeflerinden bir tanesi olduğu ifade edildi.

Bu nedenle müşteri odaklı üretim anlayışıyla hem ihracat yaptığı hem de iç piyasada hizmet verdiği müşterilere ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına ürün çeşitliliği sağlamak, kalite, üretim ve insan kaynaklarına geleceğe yönelik yatırım yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak üretim politikası temelini oluşturuyor.

FİRMA SAHİBİ TISKAOĞLU’NDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Elcab Kablo Firma sahibi Nejdet Tıskaoğlu yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayarak şu sözlere yer verdi; “Türkiye Cumhuriyetinin şanlı tarihlerinden birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramını bugün hep beraberce kutluyoruz. Bize bu zaferi sağlayan, bu zaferi bize kazandıran ve emek veren başta Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarına müteşekkiriz. 30 Ağustos Zafer Bayramını Elcab Kablo olarak kutluyoruz. Nice bayramlara hep birlikte olmak dileğiyle. Selamlar” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN